Akciju biržu datu abonēšana | Luminor
Reālā laika tirgus cenu abonēšana

Ar Luminor Trade visas akcijas tiek tirgotas ar faktiskiem tirgus datiem no biržām. Lai saņemtu reālā laika tirgus cenas nākotnes līgumu cenām, jums ir jāparakstās šo cenu saņemšanai attiecīgās biržas datiem. Parakstīšanās uz tiešsaistes cenām ļauj Jums piekļūt tiešsaistes Akciju, Akciju CFD, ETF/ETC un ETF/ETC CFD cenām no konkrētās biržas.

Paraktīšanās ir pieejama tirdzniecības platformā sadaļā "Account">"Manage subscriptions". Tur Jūs atradīsiet pieejamo biržu sarakstu un komsijas cenu saņemšanai.

Jūs varēsiet parakstīties šim pakalpojumam un atteikties no tā.

1. līmenis vai 2. līmenis?

1. līmeņa cenu dati attiecas uz biržas rīkojumu reģistra pirmo līmeni. Ar 1. līmeņa parakstīšanos jūs redzēsiet reālā laika pirkšanas un pārdošanas cenas (bid and ask quotes).

Ar 2. līmeņa parakstīšanos jūs redzēsiet arī tirgus dziļumu, jeb apjomu, kurš ir pieejams 5 labākajos pirkšanas un pārdošanas cenu līmeņos.

1. līmeņa un 2. līmeņa reālā laika cenu maksas

Pēc noklusējuma klientiem ir piekļuva kavētajiem tirgus cenām akciju un nākotnes līgumu biržām, kurās viņiem ir atļauts tirgoties. Lai saņemtu reālā laika tirgus cenas akcijām, CFD vai nākotnes līgumiem, klientiem jāparakstās atsevišķām biržām. Klienti maksā mēneša abonēšanas maksu par datiem, ko izvēlas saņemt reālā laika režīmā.

Tiešsaistes parakstīšanās ir pieejama tirdzniecības platformā. Tur klientiem tiek piedāvāts pieejamo biržu saraksts līdz ar attiecīgajām biržas komisijām.

Klienti var parakstīties pakalpojumiem un atcelt parakstīšanos pēc savas izvēles. Biržu parakstīšanās pieteikumi var iesniegti TIKAI caur tirdzniecības platformas datu parakstīšanās sadaļu.
 

Birža 1. līmenis 2. līmenis
Privātpersona (Private) Juridiska persona (Professional) Privātpersona (Private) Juridiska persona (Professional)
Ziemeļamerika
NASDAQ USD 1 USD 22 Level 1 only
New York Stock Exchange (NYSE) USD 1 USD 45* Level 1 only
NYSE (AMEX and ARCA) USD 1 USD 23 Level 1 only
Eiropa        
BATS Bezmaksas GBP 22 Bezmaksas GBP 50
Euronext (PAR, BRU, LISB and AMS)** EUR 1 EUR 63 EUR 1 EUR 94
Deutsche Börse (XETRA) (FSE) Tiešsaistes cenas nav pieejamas
NASDAQ OMX Exchanges (CSE, SSE and HSE)** EUR 1 EUR 29 EUR 5 EUR 56
Warsaw Stock Exchange PLN 12 PLN 174 PLN 158 PLN 198
Āzija
Hong Kong Exchanges (HKEX) HKD 120 HKD 120 HKD 200 HKD 200

* Cena New York Stock Exchange (NYSE) mainās atkarībā no ierīču skaita/lietotājiem, uz kuriem klienti veic abonešānu. Piemērs, vienam lietotājam kā juridiskai personai jāmaksā USD 45. Diviem lietotājiem kā juridiskai personai jāmaksā 2 x USD 30/ mēnesī.
** Apzīmē vairākas biržas, kas tiek nodrošinātas ar vienu līgumu.

 

 

<< Luminor Trade