Nordea klientu ērtībai izveidota sadaļa par eiro -  www.nordea.lv/eiro | Luminor

Klientu ērtībai  Nordea mājas lapā izveidota eiro sadaļa, kurā klienti saņems atbildes uz visiem ar eiro ieviešanu saistītajiem jautājumiem. www.nordea.lv/eiro veidota kā ērts un ātrs informācijas ieguves kanāls – viss viena klikšķa attālumā, lai savlaicīgi sagatavotos pārejai uz eiro.

„Viena no mūsu prioritātēm ikdienas darbā ir lieliska klientu pieredze, tādēļ kā mērķi sev esam izvirzījuši būt par labāko padomdevēju un uzticamāko finanšu partneri saviem klientiem. Ikdienā saskaramies ar dažādiem jautājumiem par eiro ieviešanu un paredzam, ka jau pavisam drīz dominēs praktiskie jautājumi - kā rīkoties, lai pāreja uz eiro ikvienam no mums sagādātu vismazākās rūpes. Aicinu izmantot iespēju ne vien konsultēties pie mūsu klientu attiecību vadītājiem, bet izmantot arī pārējās bankas piedāvātās konsultāciju iespējas, lai kopīgi sagatavotos veiksmīgai pārejai uz eiro,” aicina Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks.

Līdzās interaktīvajai jautājumu atbilžu daļai, nordea.lv/eiro pieejams arī praktisks rīks – valūtas kalkulators, kas darbojas pēc noteiktā Nordea bankas eiro valūtas kursa. Lapā integrēta arī aktuālā informācija no oficiālā @Eiro_lv Twitter konta, kā arī atsevišķā video sadaļā iespējams noskatīties asprātīgus video par to, kā gudri rīkoties ar eiro.

Klienti savus jautājumus aicināti reģistrēt mājas lapā vai uzdot, rakstot uz info@nordea.lv.