Nordea kopā ar ģimenes atbalsta centru „Lejasstrazdi” sveic svētkos | Luminor

Turpinot tradīciju, jau desmito gadskārtu Nordea kopā ar ģimenes atbalsta centra „Lejasstrazdi” bērniem kopīgi gatavojas svētkiem. Šogad arī ar TV sejām Annu Rozīti, Kasparu Zlidni, Kasparu Tensonu, kā arī bankas darbiniekiem un viņu ģimenēm, kopīgos remontdarbos svētkiem tika saposts „Lejasstrazdu” bērnu nams. Savus klientus, sadarbības partnerus un draugus banka sveic ar īpašu svētku sveicienu www.nordeasveiciens.lv

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Ar ģimenes atbalsta centru „Lejasstrazdi” mūs vieno desmit gadus sena draudzība, kas ir arī laiks, kad aizsākusies šī tradīcija – kopīga svētku sveiciena gatavošana. Tā ir ne vien iespēja bērniem  ik gadu iegūt jaunas prasmes un zināšanas, bet arī lieliski kopā pavadīts laiks. Īpaši priecē bankas darbinieku lielā atsaucība, laiks un rūpes, ko darbinieki ziedo šīs draudzības uzturēšanai ne tikai svētku laikā, bet visu cauru gadu.”

Ģimenes atbalsta centra „Lejasstrazdi” vadītāja Solvita Eihe: „Šis svētku sveiciens ir bijis īpašs ar to, ka tā tapšanā vesela mēneša garumā iesaistījušies un savu artavu ielicis ikviens „Lejasstrazdu” iemītnieks. Bērni paši krāsoja sienas, līmēja tapetes, skrūvēja un špaktelēja, un kopīgi nonācām pie lieliska rezultāta – skaistām, jaunām telpām, kur pavadīt savu brīvo laiku. Esam ļoti gandarīti par paveikto.”

Par svētku sveiciena tradīciju

Sadarbību ar ģimenes atbalsta centru „Lejasstrazdi” Nordea aizsāka 2004.gadā un šogad jau desmito gadskārtu kopā tiek veidota īpaša svētku dāvana gan bankas klientiem, sadarbības partneriem un draugiem, gan pašiem „Lejasstrazdu” bērniem. Piesaistītie mākslinieki, radošo darbnīcu vadītāji un entuziasti, bērniem māca jaunas prasmes, atklājot dažādus jaunus talantus. Iepriekšējos gados ar pazīstamo Latvijas mūziķi Goran Gora bērni kopīgi sarakstīja dziesmu, ar mākslinieci un animatori Daci Liepu tika izveidota multfilma, taču ar šefpavāru Lauri Aleksejevu bērni svētkus sagaidīja, gatavojot garšīgas svētku maltītes. Tāpat arī ar Mārtiņu Freimani tika iedziedāta dziesma „Tu esi viens no mums”, ar fotogrāfu Valtu Kleinu izveidots foto kalendārs, ar gleznotāju Kasparu Zariņu izveidotas grāmatzīmes un ar portālu „Pasakas.net” sagatavots īpašs svētku kalendārs „31jaunadiena.lv”.

Sveiciens pieejams interneta vietnē www.nordeasveiciens.lv.

Ģimenes atbalsta centrā Dobeles pagasta „Lejasstrazdos” dzīvo bērni un jaunieši vecumā no 2 – 18 gadiem, kas palikuši bez vecāku gādības.