Positivus festivāls kopā ar Nordea jau šonedēļ | Luminor

Nordea banka jau septīto gadu atbalsta mūzikas un mākslas festivālu “Positivus”, kas no 15. līdz 17. jūlijam norisināsies Salacgrīvā, piedāvājot muzikālus un izklaidējošus pārsteigumus visiem festivāla dalībniekiem.

Šogad Nordea festivāla dalībniekus priecēs ar šādiem pārsteigumiem:

Bezmaksas stāvvieta festivāla oficiālajā autostāvvietā

Šogad Nordea piedāvā lielisku iespēju ikvienam, kurš iegādāsies trīs dienu biļeti ar vai bez telts vietas Nordea bankomātos, saņemt vienreizēju iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā bez maksas.

Nordea skatuve

Papildu īpašajai autostāvvietas zonai uz Nordea skatuves, kas ir otra lielākā festivāla skatuve, uzstāsies tādi pasaules slaveni mūziķi un mākslinieki kā Marks Ronsons, C Duncan, Mercury Rev, Oh Wonder, Grimes, kā arī mūsu pašmāju mākslinieki – Dzelzs Vilks, Alise Joste, Rīgas Modes un citi. 

Nordea bankomāti skaidras naudas izņemšanai

Festivāla dalībnieku ērtībai, “Positivus” teritorijā darbosies divi Nordea bankomāti. Tie būs noderīgi ne tikai skaidras naudas izņemšanai, kas pasākuma laikā ir īpaši aktuāli, bet kalpos arī kā atpazīstams simbols, lai atrastu pazudušus draugus – tieši bankomāts pie Nordea skatuves līdz šim ir kļuvis par populāru satikšanās vietu.

Nordea mantu glabātuve

Šogad apmeklētāju ērtībām pirmo reizi darbosies arī Nordea mantu glabātuve, kur, uzrādot jebkuru Nordea maksājumu karti vai kļūstot par Nordea draugu, būs iespējams atstāt mantas bez maksas. Pakalpojumu nodrošinās šī servisa profesionāļi – www.box-it.lv.

Kopīgi foto mirkļi sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību

Turklāt, paplašinot draudzības robežas, Nordea pirmo reizi viesosies Zviedrijas teltī, kur sestdien – festivāla aktīvākajā dienā – apmeklētājiem būs iespēja izdrukāt iemūžinātos foto mirkļus.

Nu, jau desmitais mūzikas un mākslas festivāls “Positivus” šajā nedēļas nogalē pulcēs vairāk nekā simts ārzemju un vietējās mūzikas zvaigznes, starp kurām uzstāsies britu dziedātāja Elija Gouldinga, franču elektronikas apvienība M83, britu elektronikas trio Years & Years, kā arī pasaules slavenais alternatīvās rokmūzikas krusttēvs Igijs Pops un daudzi citi.


Papildu informācijai:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com