Aicinām uz Klientu dienu projektā Ezerparka Nami 18. jūnijā! | Luminor

Ja apsverat mājokļa iegādi, 18. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:00 DNB banka aicina apmeklēt Klientu dienu Rusova ielā 9, Rīgā.

Aizpildot DNB bankas kredīta pieteikumu Klientu dienas laikā, kredīta noformēšanas maksa netiks piemērota. 

KLientu dienā būs iespēja veikt dzīvokļu apskates tūri, uzzināt plašāku informāciju par projektu, tai skaitā jauno apbūvi, konsultēties ar projekta attīstītājiem un DNB bankas pārstāvjiem, kas iepazīstinās ar izdevīgākajiem finansēšanas nosacījumiem, jo, iegādājoties kādu no šī projekta dzīvokļiem un sadarbojoties ar DNB banku iespējams saņemt bankas finansējumu līdz 90%. Turklāt ģimenēm ar bērniem ir pieejams finansējums ar valsts galvojumu līdz pat 95% apmērā.

Projekts „Ezerparka Nami” ir dzīvojamais komplekss, kur infrastruktūra tiek veidota īpaši pārdomāti – mūsdienīgajā un daudzfunkcionālajā mikrorajonā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai dzīvei, aktīvai atpūtai, veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Optimāla transporta piekļuves sistēma un dabas harmoniskā iekļaušanās kopējā ainavā rada pievilcīgu pilsētvidi.
„Ezerparka Nami” dzīvokļu projekta koncepcija atbalsta kvalitatīvu, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Tuvumā esošais Mežaparks un Ķīšezers ir īpaši piemērota vide veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Lai uzzinātu vairāk par kredīta saņemšanas nosacījumiem, aicinām sazināties ar DNB bankas speciālisti:
Inese Kuzmane
Tālr.: 28310542
E-pasts: inese.kuzmane@dnb.lv
 
Lai uzzinātu vairāk par šo projektu, aicinām sazināties ar pārdošanas speciālistiem:
Žanete Balode
Tālrunis: 28672407
E-pasts: zanete@neweurope.lv