Atvērto durvju dienas projektā Ezerparka nami | Luminor

Aicinām uz Atvērto durvju dienu projektā Ezerparka Nami 12. janvārī!

Ja apsver mājokļa iegādi, 12. janvārī no plkst. 16:00 līdz 21:00 DNB aicina Tevi apmeklēt Atvērto durvju dienu Rusova ielā 9, Rīgā.

Aizpildot DNB kredīta pieteikumu Atvērto durvju dienas laikā, par kredīta noformēšanas komisiju nebūs jāmaksā. Turklāt tikai 12. janvārī būs iespēja iegādāties dzīvokli ar atlaidi līdz 15%!

Atvērto durvju dienā būs iespēja veikt dzīvokļu apskates tūri, uzzināt plašāku informāciju par projektu, tai skaitā jauno apbūvi, konsultēties ar projekta attīstītājiem un DNB pārstāvjiem, kas iepazīstinās ar izdevīgākajiem finansēšanas nosacījumiem. Iegādājoties kādu no šī projekta dzīvokļiem sadarbībā ar DNB, ir iespējams saņemt bankas finansējumu līdz 90%.

Turklāt ģimenēm ar bērniem ir pieejams finansējums ar valsts galvojumu līdz pat 95% apmērā.

Projekts "Ezerparka Nami" ir dzīvojamais komplekss, kur infrastruktūra tiek veidota īpaši pārdomāti – mūsdienīgajā un daudzfunkcionālajā mikrorajonā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai dzīvei, aktīvai atpūtai, veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Optimāla transporta piekļuves sistēma un dabas harmoniskā iekļaušanās kopējā ainavā rada pievilcīgu pilsētvidi.

"Ezerparka Nami" dzīvokļu projekta koncepcija atbalsta kvalitatīvu, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Tuvumā esošais Mežaparks un Ķīšezers ir īpaši piemērota vide veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Uzzini vairāk par kredīta saņemšanas nosacījumiem:
Inese Kuzmane
Tālr.: 28310542
E-pasts: inese.kuzmane@dnb.lv

Uzzini vairāk par šo projektu:
Žanete Balode
Tālrunis: 28672407
E-pasts: zanete@neweurope.lv