DNB izsniedz vairāk nekā 900 tūkstošu eiro finansējumu konditorejas izstrādājumu ražotājam “Junge” | Luminor

Sākot jaunu sadarbību, DNB banka piešķīrusi finansējumu konditorejas izstrādājumu ražotājam “Junge” 922 500 eiro apmērā.

Šis finansējums tiks izmantots konditorejas izstrādājumu ražotnes būvniecībai, kā arī konditorejas un maizes ražošanas tehnoloģisko iekārtu kompleksa un miltu uzglabāšanas, padeves un svēršanas sistēmu iegādei.

“Ir prieks uzsākt sadarbību ar aizvien jauniem vietējiem ražotājiem. Un šajā gadījumā uzņēmums ir jau iekarojis savu vietu ne tikai lokālajā tirgū, bet arī Vācijā,” komentē Lauris Macijevskis, DNB bankas valdes loceklis un viceprezidents. “Veicot investīcijas un pieņemot lēmumu par tām, ir jāizvērtē gan pagātnē pieredzētais, gan arī nākotnes potenciāls. Zinot, ka “Junge” ir jau vairāk nekā 15 gadu pieredze, savu biznesu veiksmīgi virzot kā vietējā, tā ārzemju tirgū, esam pārliecināti par jaunās ražotnes pozitīvo ietekmi uzņēmuma attīstībā.”

„Ņemot vērā nepieciešamo investīciju apmēru, pirms tam tika ieguldīts liels darbs un laiks, gan sagatavojot un izvērtējot projektu, gan veicot sarunas ar banku. Mūsu uzņēmums tika rūpīgi izvērtēts no dažādiem rakursiem, lai izvairītos no iespējamiem finanšu riskiem. Pozitīvi, ka visā nepieciešamā finansējuma izskatīšanas laikā „spēles noteikumi” no bankas bija pilnībā skaidri – mums tikai atlika izvērtēt, vai DNB piedāvājums atbilst mūsu iespējām un iecerēm,” stāsta Kaspars Garlejs, „Junge” līdzīpašnieks. ”Izvērtējot vairāku banku piedāvājumus, izvēlējāmies DNB, jo tās piedāvājums bija izdevīgs, bet attieksme – profesionāla, ieinteresēta un patīkama.”
 
SIA “Junge”, kam pieder konditorejas izstrādājumu tirdzniecības vietas “Junge” un “Kūku paradīze”, ir dibināta 2002. gadā. Tās pamatdarbības veids ir maizes un konditorejas izstrādājumu ražošana, mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Uzņēmuma akcionāri ir Vācijas kompānija “Konditorei Junge GmbH & Co” (40 %), Kaspars Garlejs (40 %) un Aiva Garleja (20 %).
 
Papildu informācija:
Lelde Sāre - Jansone
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tālr. 28606399
e-pasts: lelde.sare-jansone@prae.lv