DNB uzņēmumam „Sisne Invest Riga” finansē viesnīcas iegādes darījumu Rīgā | Luminor

DNB banka piešķīrusi aizdevumu 3,7 miljonu eiro apmērā uzņēmumam „Sisne Invest Riga”, kas ar šī finansējuma palīdzību noslēdzis darījumu par viesnīcas „PK Riga” iegādi.

Savukārt DNB Igaunijā finansējusi viesnīcas „PK Ilmarine” Tallinā iegādi 4,4 miljonu eiro apmērā. Abas viesnīcas ir daļa no „PK Hotels” viesnīcu ķēdes.

Viesnīcas pārvaldība ir paredzēta Igaunijas viesnīcu grupai „BBH Hotel Group”, kas pašlaik pārvalda jau četras viesnīcas Igaunijā – „Laulasmaa”, „Hotel Euroopa”, „Tallinn Seaport Hotel” un „Hotell Susi”.

„Pērn tūristu skaits Latvijā pieaudzis 5 – 7 % robežās, ko pamatā nodrošinājis Rietumeiropas segments. Šī pozitīvā tendence kalpo kā īpašs stimuls tūrisma nozares pārstāvju, tostarp arī viesnīcu nepārtrauktai attīstībai, kā arī bankai uzsākot sadarbību ar aizvien jauniem nozares pārstāvjiem,” skaidro Lauris Macijevskis, DNB valdes loceklis, viceprezidents. „Turklāt arī nākamgad plānots, ka pieaugums tikai palielināsies. Latvijai, jo īpaši galvaspilsētai, tiks pievērsta pastiprināta uzmanību no tūristu puses nozīmīgo pasākumu dēļ, kas norisināsies Latvijas simtgades ietvaros.”

„Bija patīkami sadarboties ar DNB banku Latvijā un Igaunijā. DNB aizdevuma nosacījumi uzņēmumiem ir ļoti izdevīgi. Kā arī, ņemot vērā mūsu sarežģītos darījumus, dokumentu sagatavošanas process tika nodrošināts ļoti ērts un ātrs. Mūsu uzņēmumi noteikti būs gatavi arī turpmākai sadarbībai ar DNB banku,“ stāsta Hanss H. Luiks, Igaunijas investors.

„PK Hotels” ir viesnīcu ķēde ar 3 atrašanās vietām Eiropā – Tallinā (Igaunija), Rīgā (Latvija) un Bādkreicnahā (Vācija). „PK Hotels” ir daļa no „Pro Kapital Grupp” ķēdes, kas ir Igaunijas vadošā nekustamo īpašumu kompānija. Uzņēmuma darbība ir vērsta uz moderniem, apjomīgiem komerciāliem un dzīvojamiem īpašumiem Baltijas valstu galvaspilsētās.
 
Papildu informācija:
Zane Ieviņa
P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības
Tālr. 28714968
e-pasts: zane.ievina@prae.lv