Jautājumi un atbildes par Pamata komplektu | Luminor
Kas ir ikdienas bankas pakalpojumu komplekts?

Ikdienas pakalpojumu komplekts ietver populārākos bankas pakalpojumus par vienu mēneša cenu. Katrs komplekts atšķiras pēc piedāvātā pakalpojuma klāsta. Visi pakalpojumu komplekti – Mini, Pamata, Komforta un Zelta -, iekļauj bezmaksas internetbankas reģistrēšanu un apkalpošanu, norēķinu kontu apkalpošanu, kā arī ļauj veikt neierobežotu skaitu standarta SEPA maksājumu eiro valūtā, izmantojot internetbanku. Turpmāk Tu vari izmantot aktīvāk komplektā iekļautos pakalpojumus, nemaksājot vairāk par noteikto mēneša maksu.
 

Kāda ir atšķirība starp Pamata un Komforta komplektu?

Pamata komplekts ir piemērots klientiem, kuri regulāri veic pārskaitījumus internetbankā vai mobilajā bankā, norēķinās un izņem skaidru naudu ar Visa Debit debetkarti bankomātos.

Komforta komplekts ir lieliska izvēle, ja esi vai plāno būt Visa Classic kredītkartes ar ceļojuma apdrošināšanas lietotājs. Papildu visām Pamata komplekta priekšrocībām internetbankā vēl varēsi ar standarta izpildes ātrumu veikt starptautiskos un valūtu maksājumus. Ja esi izvēlējies Komforta komplektu, tad vari saņemt kodu kalkulatoru Digipass 270 ar 70 % atlaidi jeb maksā tikai 5.40 eiro, kas ir vienreizēja komisijas maksa par drošības elementa izsniegšanu.
 

Kāda veida maksājumi ir iekļauti Pamata komplektā?

Pamata komplekts iekļauj neierobežotu skaitu internetbankā iesniegtu SEPA eiro maksājumu Latvijas un Eiropas ietvaros. Papildus arī neierobežotu skaitu regulāros maksājumus un regulārās rēķinu apmaksas, lai Tavi rēķini vienmēr tiktu laicīgi apmaksāti.
 

Kā jauns klients var pieteikties komplektam?

Komplektam var pieteikties, aizpildot pieteikumu mājas lapā. Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar Tevi, lai vienotos par satikšanos kādā no mūsu Klientu apkalpošanas centriem. Komplekta noformēšana ir bezmaksas.
 

Kā pieteikties pakalpojumiem, kas iekļauti Pamata komplektā?

  • Maksājumus bez maksas vari veikt internetbankā vai mobilajā bankā;
  • Regulāros maksājumus un regulārās rēķinu apmaksas līgumu vari noformēt internetbankā vai Klientu apkalpošanas centrā;
Debetkarti, SMS info pakalpojumu vari pieteikt internetbankā, Klientu apkalpošanas centrā vai Kontaktu centrā, zvanot uz mūsu diennakts tālruni 1880
 

Vai visiem klientiem ir jāizvēlas komplekts?

Jā, katram klientam, kuram ir atvērts norēķinu vai uzkrājuma konts, ir jāizvēlas viens no četriem komplekta veidiem – Mini, Pamata, Komforta vai Zelta komplekts.
 

Kā mainīt komplektu un vai par to tiks ieturēta komisijas maksa?

Ja uzskati citu komplektu par sev piemērotāku, tad aizpildi pieteikumu par komplekta maiņu un tas stāsies spēkā nākamā mēneša sākumā. Komplekta maiņa ir bezmaksas.
 

Kad jāmaksā mēneša maksa par komplekta izmantošanu?

Mēneša maksu par komplektu ieturēsim no tava konta vienu reizi mēnesī no 2. līdz 4. datumam par iepriekšējo mēnesi.
 

Kāda komisijas maksa ir jāmaksā par pakalpojumiem, ko neiekļauj Pamata komplekts?

Komisijas maksa par pakalpojumiem ārpus izvēlētā komplekta tiek ieturēta saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi.
 

Vai tiks piemērota komisijas maksa par maksājumu veikšanu Klientu apkalpošanas centros?

Jā, par maksājumu veikšanu Klientu apkalpošanas centros vai Kontaktu Centrā tiek piemērota komisijas maksa saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi. Komplektā iekļautie maksājumi ir bezmaksas, ja tie ir veikti internetbankā vai mobilajā bankā.
 

Kāds ir skaidras naudas izmaksas limits kartei, izvēloties Pamata komplektu?

Skaidras naudas izmaksas limits nav atkarīgs no izvēlētā ikdienas komplekta veida. Visām kartēm paliek spēkā esošie skaidrās naudas izmaksas nosacījumi, kas atrunāti banaks cenrādī.

Ja man ir tikai debetkarte, vai man arī būs komplekts?

Jā, Tev arī jāizvēlas viens no komplektiem. Klientus ar debetkarti aicinām izvēlēties Pamata komplektu, jo tas iekļauj ne tikai kartes mēneša maksu un neierobežotu skaitu SEPA eiro maksājumu Latvijas un Eiropas ietvaros, bet arī dod iespēju bezmaksas saņemt SMS par izmaiņām kontā un izmantot regulārās rēķinu apmaksas pakalpojumu.
 

Ja man ir divas debetkartes, kā tiks ieturēta komisijas maksa?

Ja esi pieteicies Pamata komplektam, tad komplektā ir iekļauta vienas kartes mēneša maksa. Par otru karti maksāsi saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi.
 

Kāda komisijas maksa par komplektu jāmaksā bērniem un pusaudžiem?

Nepilngadīgām personām no 7 līdz 18 gadu vecumam piedāvājam Pamata komplektu ar 85% atlaidi.
 

Kāda komisijas maksa ir jāmaksā senioriem?

Senioriem piedāvājam Pamata komplektu ar 30% atlaidi. Lai saņemtu Seniora atlaidi, Klientam, kurš sasniedzis 65 gadu vecumu, ir jāpiesakās atlaides saņemšanai Klientu apkalpošanas centrā vai internetbankā.