Anniņmuižas bulvāris 11 | Luminor

Unikāls dzīvojamais nams, kas izvietots priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā. Ēka projektēta kā 2-stāvu un 3-stāvu rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums

Unikāls dzīvojamais nams ANNIŅMUIŽAS bulvārī 11, Rīgā, kas izvietots priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā. 3-stāvu ēka projektēta kā rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums. Ēkas abos galos izvietoti 2-stāvu un 3-stāvu dzīvokļi jeb rindu mājas sekcijas ar atsevišķām ieejām, bet ēkas centrālajā daļā izvietoti trīs dzīvokļi viens virs otra. Kopā ēkā ir 7 mājokļi ar platību no 86 m² līdz 178 m². Visiem dzīvokļiem ir balkons, lodžija vai terase. Dzīvokļu cenā ir iekļautas auto novietnes. Privātā norobežotā teritorijā ir bērnu rotaļu laukums un zaļā zona ar skaistam priedēm.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti augstas kvalitātes un jau pārbaudīti būvniecības un iekšējās apdares materiāli no uzticamiem piegādātājiem. Katrā dzīvoklī paredzēta gāzes apkure ar autonomiem gāzes katliem un individuālo automātisko vēdināšanas sistēmu Aereco.

Māja atrodas koptā mežaparkā ar atpūtas un sporta zonām, bērnu rotaļu laukumiem. Gājiena attālumā pieejama pilna pilsētas infrastruktūra, ērta transporta satiksme ar Rīgas centru un Jūrmalu.

Mūsu piedāvājums:

0.5%

Kredita noformēšanas komisija

50 €

Darījuma konta noformēšanas komisija

9%

Patēriņa kredīts ar likmi

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2019.

Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
3000 EUR 4 gadi 9 % 60 EUR 1 EUR 3674,61 EUR 74,66 EUR 11,11 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!