Burtnieku Nams

Atjaunots nams Teikas privātmāju rajonā.

Zaļais un klusais Teikas rajons jau vēsturiski ir bijis viens no pieprasītākajiem un iecienītākajiem Rīgas rajoniem. Vietējie iedzīvotāji novērtē mierpilno privātmāju apkārtnes šarmu, tajā pašā laikā esot tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Burtnieku Nams ir mūsdienīgi renovēta 5 stāvu ēka, kurā izvietoti kopumā 96 dzīvokļi.
Ņemot vērā atrašanās vietu, projektā ir pieejami dažādu platību divu un trīs istabu dzīvokļi. Visi dzīvokļu plānojumi ir rūpīgi pārdomāti, lai katrs spētu atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko.

Dzīvokļi tiek piedāvāti bez apdares, lai jaunie īpašnieki tos varētu iekārtot atbilstoši savai gaumei, prasībām un vajadzībām. Nepieciešamos remontdarbus varam veikt arī mēs, par to atsevišķi vienojoties.

Bezmaksas vērtējums

Dzīvokļi ar individuālām zaļajām zonām

Lai arī atrodamies pilsētā, katram pirmā stāva dzīvoklim ir sava, dzīvoklim piekrītoša un norobežota zaļā zona, kas var tikt izmantota gan kā terase ar zaļo zonu, gan kā mazdārziņš.

Zaļās zonas cita no citas nodalītas ar apstādījumiem, kas izveidos dzīvžogus un kopējo projekta pagalmu padarīs vēl zaļāku.

Šis būs lielisks ieguvums gan jaunām ģimenēm, gan ikvienam, kurš alkst pēc sava zaļā stūrīša.

Kvalitatīva telpa sev apkārt

Lielākā projekta priekšrocība ir tā plašais un zaļais pagalms, kas ir pilnībā slēgts un pieejams tikai Burtnieku Nama iedzīvotājiem.
Teritorija ir apzaļumota, ir uzstādīts bērnu rotaļu laukums, velosipēdu novietnes, soliņi, kā arī izveidotas autostāvvietas, kuras iespējams iegādāties kopā ar dzīvokli.

Papildus 1.stāvā izbūvētas 11 individuālas mantu glabātuves.

Nama atrašanās vieta Teikas privātmāju rajonā, dzīvokļi ar individuālām zaļajām zonām, pieejamās dzīvokļu cenas un labiekārtotā teritorija ir tikai daži no iemesliem, kas Burtnieku Namu padara par vienu no pieprasītākajiem projektiem nekustamo īpašumu tirgū.

Sazinieties ar mums un pārliecinieties arī paši!

Mūsu piedāvājums

Hipotekārais kredīts

0 kredīta līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Reprezentatīvais piemērs hipotekārajam kredītam: Kredīta summa 85 000 €, kredīta atmaksas termiņš – 25 gadi (301 ikmēneša maksājums), klienta paša ieguldījums darījumā 15 % no darījuma summas, kura sastāda 100 000 €. Ikmēneša maksājums – 507,23 €. Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī – 1,30 €. Bankas procentu likme gadā 1,9 % + 6 mēn. Euribor*. Kredīta līguma maksa – 0 €. Izmaksas par hipotēkas reģistrāciju zemesgrāmatā, kancelejas nodeva – 100 €. Kopējā atmaksājamā summa – 152 559,08 €. Gada procentu likme (GPL) – 5,35 %.
* Šajā aprēķinā izmantota mainīgā 6 mēnešu Euribor likme, kas 24.02.2023. ir 3,23 % gadā. Nemainīgā likmes daļa norādīta informatīvi un katrā individuālā gadījumā var atšķirties.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.
Kredīta devējs: Luminor Bank AS Latvijas filiāle. Kredīta nodrošinājums – hipotēka uz iegādājamo nekustamo īpašumu (NĪ). Kredīta saņemšanai nepieciešams Luminor norēķinu konts un internetbanka, NĪ novērtējums, NĪ apdrošināšana visā kredīta līguma darbības laikā. Papildu izmaksas, kas nav ietvertas GPL: NĪ apdrošināšanas prēmija, NĪ vērtējuma izmaksas, notāra pakalpojumi.
Patēriņa un mērķa kredīts

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2023. līdz 31.12.2023., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem*

0 kredīta līguma maksa
9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei, vai auto kredītam.

* Patēriņa un mērķa kredīta reprezentatīvais piemērs: Ja kredīta summa ir 8000 €, kredīta atmaksas termiņš 60 mēneši, fiksēta procentu likme gadā 9 %, kredīta līguma maksa 0 € un minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī 1,30 €, tad kopējā atmaksājamā summa būs 10 042,20 €, ikmēneša maksājums 166,07 € un gada procentu likme (GPL) 9,74 %.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!