Hausmaņa terases | Luminor

Purvciems vēsturiski atradies Rīgas zaļajā zonā, te bijušas pļavas, ganības un arī labi zināmais Hausmaņa purvs, no kā šis rajons aizguvis savu pašreizējo nosaukumu

Purvciems ir ļoti draudzīga mājvieta ģimenēm ar bērniem, apkārt ir daudz iespēju atpūtai svaigā gaisā, ērti pieejami iepirkšanās centri, veikali, izglītības iestādes un veselības un sporta centri. Jaunais projekts pārsteigs ar rūpēm par ģimeniskumu un labām kaimiņu attiecībām - vienā no ēkām būs labiekārtota jumta terase, apzaļumotajā pagalmā plānoti divi bērnu rotaļu laukumi, teritorijā tiks iekārtotas grila un atpūtas vietas. Unikāls arhitektonisks risinājums būs grīdā iestrādātā apkures sistēma, kas ļaus iztikt bez radiatoriem un ierīkot panorāmas logus līdz pat grīdai. Mājvietai plašumu sniegs augstie griesti un lielie balkoni. Rūpīgi pārdomāts dzīvokļu plānojums atbilst mūsdienu dzīves tempa prasībām.

Mūsu piedāvājums:

0.5%

Kredita noformēšanas komisija

0 €

Vērtējums bez maksas, ja darījums noformēts Luminor

50 €

Darījuma konta noformēšanas komisija

9%

Patēriņa kredīts ar likmi

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2019.

Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
3000 EUR 4 gadi 9 % 60 EUR 1 EUR 3674,61 EUR 74,66 EUR 11,11 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!