Ieguldījumu fondi | Luminor

Ieguldījumu  fondi ir viens no efektīvākajiem naudas uzkrāšanas un ieguldīšanas veidiem. Tie ir piemēroti, ja vēlies palielināt ieguldītā kapitāla vērtību vai efektīvāk pārvaldīt sava kapitāla plūsmu.

Plašais Nordea ieguldījumu fondu klāsts ļauj izvēlēties tieši tavām  interesēm un vēlamajam riska līmenim piemērotāko ieguldījumu stratēģiju. Pieredzējušie Nordea fondu pārvaldītāji aktīvus iegulda perspektīvu uzņēmumu akcijās un obligācijās, sagaidot šo vērtspapīru vērtības pieaugumu un potenciālas peļņas iespējas. Atšķirībā no klasiskajiem uzkrājumiem vai termiņnoguldījumiem fondi apvieno tavus līdzekļus ar citu investoru līdzekļiem, tādēļ iespējams gūt maksimālu ienesīgumu. Ieguldījumu fondi ir lieliska alternatīva kapitāla ieguldīšanai mākslas darbos, nekustamajā vai kustamajā īpašumā un citos aktīvos.

Kādēļ ir vērts ieguldīt fondos?

Kā ieguldīt fondos

1

Atver norēķinu kontu

Ja tev vēl nav norēķinu konts Luminor, atver to sev ērtākajā Klientu apkalpošanas centrā

2

Aizpildi Klienta anketu par ieguldījumu pakalpojumu saņemšanu

Aizpildi Klienta anketu par ieguldījumu pakalpojumu saņemšanu, lai noteiktu tavu riska profilu un pieredzi ar finanšu instrumentiem

3

Atver vērtspapīru kontu

Atver vērtspapīru kontu Luminor bankā

4

Izvēlies ieguldījumu veidu

Izvēlies sev piemērotāko ieguldījumu veidu

Nepieciešamie dokumenti

  • Pase vai eID karte

Ieguldi izvēlēto uzņēmumu akcijās visā pasaulē!

Ieskaties arī: Obligācijas, Brokeru pakalpojumi

Svarīgi!
Ieguldījumi var tikt pakļauti riskam. Ieguldījumu vērtība investīcijas laikā var samazināties vai palielināties, un banka negarantē rezultātu. Atsevišķos gadījumos ieguldītājs var zaudēt visus ieguldītos līdzekļus.
Šī lapa paredzēta pamata informācijas apritei un neattiecas uz konkrētas personas specifiskiem investīciju mērķiem, finansiālo situāciju un vajadzībām. Pirms līguma noslēgšanas par finanšu instrumentiem, lūdzu, iepazīsties ar pārskatu par finanšu instrumentiem un riskiem, kas ar tiem saistīti. Rūpīgi apsver savu finansiālo situāciju un iespējamos riskus.
Informācija šajā lapā nav piedāvājums pirkt vai pārdot jebkādu nodrošinājumu vai citu finanšu instrumentu vai piedalīties jebkurā investīciju stratēģijā. Saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumu šeit sniegtā informācija nav uzskatāma par konsultāciju par ieguldījumiem un finanšu instrumentiem.
Vairāk informācijas par Luminor investīciju pakalpojumiem, noteikumiem, cenrādi un saistītajiem riskiem atrodama šeit.