Jautājumi un atbildes par Zelta komplektu | Luminor
Kas ir ikdienas bankas pakalpojumu komplekts?

Ikdienas pakalpojumu komplekts ietver populārākos bankas pakalpojumus par vienu mēneša cenu. Katrs komplekts atšķiras pēc piedāvāto pakalpojumu klāsta. Visi pakalpojumu komplekti – Mini, Pamata, Komforta un Zelta -, iekļauj bezmaksas internetbankas reģistrēšanu un apkalpošanu, norēķinu kontu apkalpošanu, kā arī ļauj veikt neierobežotu skaitu standarta SEPA maksājumu eiro valūtā, izmantojot internetbanku. Turpmāk Tu vari izmantot aktīvāk komplektā iekļautos pakalpojumus, nemaksājot vairāk par noteikto mēneša maksu.
 

Kādas ir Visa Gold kredītkartes priekšrocības?

Prestižā Visa Gold kredītkarte iekļauj Ceļojumu apdrošināšanu Tev un Tavai ģimenei, Pirkumu apdrošināšanu, nodrošinot kompensāciju pirkuma bojājumu vai zādzības gadījumā. Papildus saņemsi arī Priority Pass, kas dod piekļuvi vairāk nekā 1000 lidostu atpūtas zonām. Ar Visa Gold ne tikai varēsi rezervēt un īrēt automašīnas, bet saņemt arī īpašas atlaides Hertz auto nomā un īpašus piedāvājumus Visa Luxury Hotel Collection viesnīcu tīklā.
 

Kādas kartes ir iekļautas Zelta komplektā?

Zelta komplekta mēneša maksa iekļauj vienu Visa Gold kredītkartes mēneša maksu un mēneša maksas par neierobežotu skaitu Visa Classic, Visa Debit un Visa Debit Galactico debetkaršu.
 

Kāda veida maksājumi ir iekļauti Zelta komplektā?

Komforta komplekts iekļauj neierobežotu skaitu internetbankā iesniegtu SEPA eiro maksājumu Latvijas un Eiropas ietvaros, kā arī starptautiskos un valūtu maksājumus*. Papildus arī var noformēt neierobežotu skaitu regulāro maksājumu un regulārās rēķinu apmaksas līgumus, lai Tavi rēķini vienmēr tiktu laicīgi apmaksāti.

*Ar standarta izpildes ātrumu un komisijas veids “Dalīti” (SHA)
 

Kā jauns klients var pieteikties komplektam?

Komplektam var pieteikties, aizpildot pieteikumu mājaslapā. Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar Tevi, lai vienotos par satikšanos kādā no mūsu Klientu apkalpošanas centriem. Komplekta noformēšana ir bezmaksas.
 

Kā pieteikties pakalpojumiem, kas iekļauti Zelta komplektā?

  • Visa Gold Kredītkartei piesakies, aizpildot pieteikumu mājaslapā vai internetbankā;
  • Maksājumus bez maksas vari veikt internetbankā vai mobilajā bankā;
  • Regulāros maksājumus un regulārās rēķinu apmaksas līgumu vari noformēt internetbankā vai Klientu apkalpošanas centrā;
  • Debetkarti, SMS info pakalpojumu vari pieteikt internetbankā, Klientu apkalpošanas centrā vai Kontaktu centrā, zvanot uz mūsu diennakts tālruni 1880
  • Bezmaksas kodu kalkulatoru Digipass 270 vari saņemt Klientu apkalpošanas centrā.

Vai visiem klientiem ir jāizvēlas komplekts?

Jā, katram klientam, kuram ir atvērts norēķinu vai uzkrājuma konts, ir jāizvēlas viens no četriem komplekta veidiem – Mini, Pamata, Komforta vai Zelta komplekts.
 

Kā mainīt komplektu un vai par to tiks ieturēta komisijas maksa?

Ja uzskati citu komplektu par sev piemērotāku, tad aizpildi pieteikumu par komplekta maiņu un tas stāsies spēkā nākamā mēneša sākumā. Komplekta maiņa ir bezmaksas.
 

Ja esmu paņēmis kodu kalkulatoru ar atlaidi, vai, nomainot komplektu, man par to būs jāmaksā?

Ja esi paņēmis Digipass 270 kodu kalkulatoru komplekta ietvaros ar atlaidi/bez maksas un 6 mēnešu laikā no Komforta/ Zelta komplekta noformēšanas brīža nomaini uz zemāka līmeņa komplektu, tad no Tava konta tiks ieturēta komisijas maksa par kodu kalkulatoru proporcionāli mēnešu skaitam, kas ir līdz 6 mēnešu periodam.

Kad jāmaksā mēneša maksa par komplekta izmantošanu?

Mēneša maksu par komplektu ieturēsim no Tava konta vienu reizi mēnesī no 2. līdz 4. datumam par iepriekšējo mēnesi.
 

Kāda komisijas maksa ir jāmaksā par pakalpojumiem, ko neiekļauj Zelta komplekts?

Komisijas maksa par pakalpojumiem ārpus izvēlētā komplekta tiek ieturēta saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi.
 

Vai tiks piemērota komisijas maksa par maksājumu veikšanu Klientu apkalpošanas centros?

Jā, par maksājumu veikšanu Klientu apkalpošanas centros vai Kontaktu Centrā tiek piemērota komisijas maksa saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi. Komplektā iekļautie maksājumi ir bezmaksas, ja tie ir veikti internetbankā vai mobilajā bankā.
 

Kāds ir skaidras naudas izmaksas limits kartēm, izvēloties Zelta komplektu?

Skaidras naudas izmaksas limits nav atkarīgs no izvēlētā ikdienas komplekta veida. Visām kartēm paliek spēkā esošie skaidrās naudas izmaksas nosacījumi, kas atrunāti banaks cenrādī.