Kredītņēmēju dzīvības apdrošināšana | Luminor
Kredītņēmēju dzīvības apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana nodrošinās tev aizsardzību neatmaksātā kredīta apmērā un ļauj veidot papildu uzkrājumu. Turklāt, veicot iemaksas dzīvības apdrošināšanā, varēsi izmantot iedzīvotāju ienākuma nodokļu atvieglojumus.

Novērtē priekšrocības

Nosacījumi:

Piesakies!

1

Aizpildi pieteikumu

Aizpildi pieteikumu formu

2

Gaidi mūsu ziņu

Mēs ar tevi sazināsimies, lai precizētu informāciju

3

Noslēdz līgumu

Paraksti līgumu par apdrošināšanas polises iegādi

4

Saņem apdrošināšanu

Mēs nosūtīsim tev visu informāciju. Saņem apdrošināšanu un esi pasargāts!

Nepieciešamie dokumenti

  • Pieteikums
  • Veselības deklarācija

Noderīgas saites

 Produkta apraksts
Noteikumi dzīvības apdrošināšanai​

Parūpējies par sevi un saviem tuvajiem!

Ieskaties arī: Pensiju 2. līmenis

Svarīgi! 

Ieguldījums fondos var būt pakļauts valūtas svārstību riskam, cenu svārstību riskam, procentu likmju riskam, kredītriskam, likviditātes riskam, kā arī citiem riska veidiem, kuru ietekmes rezultātā ieguldījuma vērtība var palielināties vai samazināties. Pirms lēmuma pieņemšanas lūdzam iepazīties ar papildu informāciju par produktu.
* Iespējams saņemt Latvijas Republikas tiesību aktos paredzēto iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu līdz 20% no uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā iemaksātās prēmijas (ja līgums noslēgts vismaz uz 10 gadiem, netiek izbeigts ātrāk par 10 gadiem vai nenotiek daļēja uzkrājumu izmaksa), kas nepārsniedz 10% no personas gada apliekamā ienākuma, kā arī nepārsniedz 4000 EUR. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksas nosacījumi un kārtība noteikta likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" un uz tā pamata izdotajos tiesību aktos. Informācija par nodokļiem sniegta atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas ir spēkā šīs informācijas sagatavošanas brīdī.