“Merks Viesturdārzs” ir būvuzņēmuma “Merks” plānots un būvēts jaunais projekts vienā no skaistākajām Rīgas apkaimēm – blakus Viesturdārzam.

Projekts tiks realizēts trijās kārtās, kopā 350 dažādas platības dzīvokļu, kurus visus vieno augsta būvniecības kvalitāte un moderns plānojums. Projektā taps trīs 5–7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas. Pirmās kārtas ēkā, kas atradīsies vistuvāk parkam, tiks izbūvēti aptuveni 100 dzīvokļi.
 
Pirmās ēkas plānotais ekspluatācijā nodošanas laiks: 2020. gada 2. ceturksnis.
 
Ar skatu nākotnē

Viss mainās un attīstās. Tieši tā mēs esam izplānojuši šo jauno projektu, lai tas nākotnē spētu attīstīties līdzi jaunākajām tehnoloģijām un “Merks Viesturdārzs” iemītnieku prasībām.
 
Jaunākās tehnoloģijas mēs izmantojam gan namu iedzīvotāju drošības garantēšanai, gan mūsdienīgām ērtībām. Piemēram, vai vēlaties braukt ar elektromobili? Nama autostāvvietā būs iespējams ierīkot tā uzlādes vietu.
 
Domājot par ekoloģiju un vidi, kurā dzīvojam, projektu “Merks Viesturdārzs” esam izplānojuši saskaņā ar A klases energoefektivitātes prasībām.
 
Dzīvokļu raksturojums

Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari.
 
Līdz ar to Jums nebūs jānodarbojas ar remontdarbiem. Jums atliks patīkamais dzīvokļa iekārtošanas process, kad varēsiet tam piešķirt savu raksturu un stilu. Jums noteikti patiks sajūta, ko sniegs 2,78 m griestu augstums, kā arī balkons, lodžija vai terase, kas ir plānota katram dzīvoklim. Turklāt vairākos dzīvokļos būs palīgtelpas — saimniecības telpas Jūsu sporta ekipējumam, hobija lietām.
 
Apkuri nodrošinās “Rīgas siltums”. Dzīvokļos būs grīdā iebūvēti konvektori. Katrā dzīvoklī ir decentralizēta ventilācijas sistēma ar sienā iebūvētām iekārtām, bet augšējo stāvu dzīvokļiem būs atsevišķi gaisa kondicionieri. Tādējādi Jūs varēsiet baudīt dzīvi veselīgā vidē ar svaigu gaisu.
 
Soli pretim augstākai dzīves kvalitātei

Mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Tās turpinās ar zaļu apkārtni, ērtām noliktavu telpām, autostāvvietām un velonovietnēm, drošu spēļu laukumu bērniem.
 
Viena no priekšrocībām, iegādājoties mājokli “Merks” realizētā projektā, ir mūsu izplānotā vide iedvesmai un attīstībai. Arī šī projekta izstrādes centrā ir cilvēks — Jūs, kas šeit dzīvosiet. Tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai Jūsu jaunais mājoklis sniegtu Jums daudz dzīves kvalitātes.

  • Koplietošanas telpas. Pirmā stāva līmenī ir izvietotas ieejas kāpņu telpās, slēdzama ratiņu un riteņu koplietošanas telpa katrai kāpņu telpai, atkritumu telpas un tehniskās telpas. Tādējādi daļu no savām mantām, piemēram, bērnu ratiņus vai velosipēdu, Jums vairs nevajadzēs glabāt dzīvoklī.
  • Ēkās būs kvalitatīvi un droši lifti, kas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem.
  • Pagrabstāvā būs iespējams iegādāties personisko noliktavu mantu glabāšanai.
  • Autostāvvietas. Pazemes stāvā būs pieejamas apsildāmas autostāvvietas, ko būs iespējams iegādāties par papildu maksu.
  • Pagalms. Ēku pagalmā būs velonovietne, bērnu spēļu laukums, kā arī apzaļumots iekšpagalms ar atpūtas zonu. “Merks” projekti izceļas ar to, ka mēs izveidojam ne tikai ērtas mājvietas, bet arī vidi ap tām, domājot par bērniem, sportistiem, senioriem, vecākiem, pusaudžiem un viņu draugiem un radiem.

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums

Hipotekārais kredīts

0 kredīta līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Reprezentatīvais piemērs hipotekārajam kredītam: Kredīta summa 85 000 €, kredīta atmaksas termiņš – 25 gadi (301 ikmēneša maksājums), klienta paša ieguldījums darījumā 15 % no darījuma summas, kura sastāda 100 000 €. Ikmēneša maksājums – 507,23 €. Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī – 1,30 €. Bankas procentu likme gadā 1,9 % + 6 mēn. Euribor*. Kredīta līguma maksa – 0 €. Izmaksas par hipotēkas reģistrāciju zemesgrāmatā, kancelejas nodeva – 100 €. Kopējā atmaksājamā summa – 152 559,08 €. Gada procentu likme (GPL) – 5,35 %.
* Šajā aprēķinā izmantota mainīgā 6 mēnešu Euribor likme, kas 24.02.2023. ir 3,23 % gadā. Nemainīgā likmes daļa norādīta informatīvi un katrā individuālā gadījumā var atšķirties.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.
Kredīta devējs: Luminor Bank AS Latvijas filiāle. Kredīta nodrošinājums – hipotēka uz iegādājamo nekustamo īpašumu (NĪ). Kredīta saņemšanai nepieciešams Luminor norēķinu konts un internetbanka, NĪ novērtējums, NĪ apdrošināšana visā kredīta līguma darbības laikā. Papildu izmaksas, kas nav ietvertas GPL: NĪ apdrošināšanas prēmija, NĪ vērtējuma izmaksas, notāra pakalpojumi.
Patēriņa un mērķa kredīts

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2023. līdz 31.12.2023., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem*

0 kredīta līguma maksa
9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei, vai auto kredītam.

* Patēriņa un mērķa kredīta reprezentatīvais piemērs: Ja kredīta summa ir 8000 €, kredīta atmaksas termiņš 60 mēneši, fiksēta procentu likme gadā 9 %, kredīta līguma maksa 0 € un minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī 1,30 €, tad kopējā atmaksājamā summa būs 10 042,20 €, ikmēneša maksājums 166,07 € un gada procentu likme (GPL) 9,74 %.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!