Skanstes Parks | Luminor
Skanstes Parks

Plaši dzīvokļi ar pārdomātiem plānojumiem Rīgas modernajā centrā – Skanstē. Parks pie mājām, pazemes autostāvvieta un ērtības, ko sniedz dzīve centrā.

Mūsdienīgi un ērti mājokļi, kuros paredzēta vieta gan pašam cilvēkam, gan visām ērtai dzīvei nepieciešamajām mantām, pieejami projektā "Skanstes PARKS", Rīgas modernajā centrā – Skanstē. Projektā izbūvēti 2-5 istabu dzīvokļi, katram no tiem ir terase vai balkons, un īpašu plašuma sajūtu sniedz augstie griesti (2,90 m).

Teritorija starp mājām ir apzaļumota un labiekārtota ar bērnu rotaļu laukumiņiem, un tā pieejama tikai mājas iedzīvotājiem. Ēkas pirmajā stāvā atrodas slēgtas auto stāvvietas un noliktavu telpas. 
 
Tieši blakus mājām ir labiekārtos parks atpūtai. Pastaigas attālumā atrodas bērnudārzi, skolas, Olimpiskais Centrs, Arēna Rīga – viss, kas ļauj izbaudīt ērtu dzīvi centrā, pavadot pēc iespējas mazāk laika sastrēgumos.
 
Dzīvoklis “Skanstes PARKĀ” būs ne vien moderns un komfortabls mājoklis, bet arī vērtīgs nekustamo īpašumu ieguldījums Rīgas modernajā centrā. Projekta attīstītājs ir būvkompānija “Merks”, kuras celtajos mājokļos Rīgā dzīvo jau vairāk kā 1000 ģimenes.

Mūsu piedāvājums:

0

Kredita noformēšanas komisija

0

Vērtējums bez maksas, ja darījums noformēts Luminor

9%

Likme patēriņa kredītam mājokļa labiekārtošanai

Piedāvājums spēkā līdz 31.03.2020.

Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
3000 EUR 4 gadi 9 % 60 EUR 1 EUR 3674,61 EUR 74,66 EUR 11,11 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!