E-komercijas biznesa vadības treniņš

E-komercijas biznesa vadības treniņš

  • 12 tiešsaistes meistarklases pieredzējušu e-komercijas speciālistu vadībā
  • Praktiskas zināšanas uzņēmuma izaugsmei e-vidē
  • Luminor klientiem bez maksas

E-komercijas vadības mācības

Sadarbības partneri un lektori

eCOMHUB - E-komercijas izaugsmes platforma, kas palīdz esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un vadītājiem augt. Zīmols tika izveidots 2017. gadā ar ideju veidot kopienu cilvēkiem, kas meklē atbildes uz dažādiem uzņēmējdarbības izaicinājumiem. Apvienojot vairāku jomu ekspertus un praktiķus, eCOMHUB dalās ar vērtīgu un izglītojošu saturu, pieredzes stāstiem un apmācībām cilvēkiem, kuri patiesi vēlas sasniegt sava biznesa izaugsmi.

"Mēs vienmēr meklējam nākamo soli. Neatkarīgi no izaicinājuma - profesionālā vai personīgā - mēs meklējam veidus, kā rast risinājumu ikvienam izaicinājumam. Lai kļūtu par veiksmīgu uzņēmēju nav jāmācās tikai no savām kļūdām. Daudz ātrāk to ir iespējams paveikt, mācoties no citu - reālu praktiķu - pieļautajām kļūdām un rastajām atbildēm. eCOMHUB ir izaugsmes platforma, kurā vienkopus tiekas līdzīgi domājoši cilvēki ar vēlmi attīstīties",

stāsta eCOMHUB dibinātājs, Gustavs Gotauts

  • Gustavs Gotauts - aizrautīgs pilna laika uzņēmējs, kas dibinājis eCOMHUB ar mērķi palīdzēt attīstīt e-komerciju Latvijā un pasaulē. Pēdējos 5 gadus veiksmīgi strādājis ar vairākiem e-komercijas projektiem, ko turpina darīt arī šobrīd, zīmolā ecomhub.agency.  Pieredze Gustavam palīdz atrast labākos risinājumus un tos veiksmīgi pielietot praksē. 80% projektu Gustava un viņa komandas vadībā sasniedz industrijas labākos rādītājus jau pēc neilga laika.
  • Jānis Dzalbe - kopā ar Gustavu vada eCOMHUB un ecomhub.agency ar vēlmi palīdzēt atrisināt uzņēmējiem problēmas e-komercijā. Jānis tic, ka komandā ir spēks, sakartotos biznesa procesos un efektīvā sistēmā – rezultāts. Savās zināšanās un pieredzē Jānis dalās, ikdienā strādājot ar lieliem e-komercijas zīmoliem, kuru apgrozījums pārsniedz 200 000 EUR mēnesī.
  • Artūrs Bušs - eCOMHUB un ecomhub.agency komandas reklāmas specialists, kuram piemīt unikālas spējas sasniegt pareizo auditoriju, to precīzi uzrunājot. Artūrs jau 5 gadus veido reklāmas Facebook un Instagram platformām un seko līdzi tehnoloģiju attīstībai. Reklāmu veidošanas pieredze vairākiem simtiem uzņēmumu ir ļāvusi Artūram izveidot savu sistēmu reklāmas veidošanai, kas ietver sevī gan mārketingu un psiholoģiju, gan datu analīzi.
  • Jorens Kvēle-Kvāls - eCOMHUB un ecomhub.agency e-veikalu speciālists. Aktīvi strādā digitālajā mārketinga vidē jau vairāk kā 3 gadu, savu karjeru sākot kā pārdevējs. Pieredze devusi iespēju runāt ar vairāk kā 200 uzņēmējiem par viņu esošo situāciju un piemeklēt dažādus risinājumus viņu biznesa attīstībā. Šobrīd Jorena ikdiena ir jaunu e-veikalu izveide un esošo uzlabošana, lai klientiem būtu ērta, vienkārša un saprotama iepirkšanās pieredze.
  • Ansis Emss - eCOMHUB e-pastu mārketinga speciālists. Digitālā mārketinga vidē jau vairākus gadus un karjeru sācis no manuālām kampaņām, kas izsūtītas katram personiski. Šodien Ansis veido sarežģītas vēstuļu automatizācijas un segmentē auditoriju un palīdz ģenerēt līdz pat 50% no e-veikalu kopējā apgrozījuma ar e-pastu palīdzību. Ansis uzskata, ka katrs e-pasts ir iespēja pastāstīt, radīt uzticamību un piegādāt klientiem to, ko viņi vēlas, iespējams, ka pašiem to nezinot.

Kļūsti par klientu attālināti