Vadība | Luminor

Luminor Latvija valde

Kerli Gabrilovica, Valdes priekšsēdētāja 
Jānis Buks, Korporatīvo klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs 
Ivita Asare, Finanšu direktore
Jānis Teteris, Risku vadītājs
Kristaps Zakulis, AML vadītājs

Luminor Latvija padome

Erki Rāzuke, Uzraudzības padomes priekšsēdētājs
Marilina Pikaro, Atbilstības vadītāja
Hannu Saksala, Risku vadītājs
Kristians Vallentins, Finanšu direktors
Mari Mõis, Juridiskās daļas vadītāja

Luminor Group padome

Nils Melngailis, Uzraudzības padomes priekšsēdētājs   

Ieņēmis vadošus amatus Centerbridge Partners Londonā. Bijis Alvarez & Marsal banku un finanšu grupas vadītājs. Vadījis Parex banku un bijis uzņēmuma Lattelecom Valdes priekšsēdētājs. Strādājis vadošos amatos uzņēmumos IBM un PriceWaterhouseCoopers.

Luminor Group vadības komanda

Luminor vadības komandu veido pieredzējuši vadītāji ar ilggadēju starptautisku pieredzi banku nozarē un tehnoloģijās.

Erki Rāzuke, Valdes priekšsēdētājs 

Bijis LHV grupas izpilddirektors Igaunijā. Pirms tam – ministra padomnieks Igaunijas Republikas ekonomikas un komunikācijas ministrijā. Uzkrājis plašu pieredzi privātpersonu apkalpošanā, vairāk nekā 18 gadus nostrādājot Swedbank.

Andrius Načajus, Luminor vadītājs Lietuvā 

Vairāk nekā 15 gadu pieredze banku sektorā darbā ar uzņēmumiem, kapitāla tirgiem un finanšu produktu pārdošanu. Pirms tam investīciju vadītājs, tirgus vadītājs Baltijā, juridisko personu apkalpošanas vadītājs un valdes loceklis DNB bankā Lietuvā.

Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā 

Augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi stratēģijas izstrādē un īstenošanā. Vairāk nekā 10 pēdējos gadus strādājusi ar inovatīvu tirgus stratēģiju izstrādi un jaunu produktu ieviešanu. Bijusi arī valdes locekle uzņēmumā Lattelecom.

Gunnars Tomemetss, Luminor vadītājs Igaunijā 

Gandrīz 20 gadu darba pieredze finanšu sektorā, pēdējos 7 gadus strādājot par privātpersonu apkalpošanas vadītāju bankā Swedbank Igaunijā, pirms tam Līzinga daļas vadītāja amatā un vēlāk Swedbank līzinga uzņēmuma izpilddirektora amatā Igaunijā.

Kristians Vallentins, Finanšu direktors 

Plaša profesionāla pieredze finanšu pakalpojumu sektorā. Iepriekš strādājis Nordea grupā par grupas korporatīvās attīstības vadītāju, kā arī ieņēmis vairākus amatus finanšu pakalpojumu sektorā, tostarp arī tādos uzņēmumos kā Permira un Goldman Sachs.

Pēters Lundings, IT vadītājs

Informācijas tehnoloģiju profesionālis un līderis ar pamatīgām zināšanām par kapitāla tirgiem un tirdzniecības tehnoloģiju, iepriekš strādājis Nordea grupā.

Kristina Sīmare, Produktu un piedāvājumu vadītāja 

Teju 20 gadu pieredze vadības amatos – Finanšu direktore un valdes locekle Swedbank Baltijas darbības nodrošināšanas daļā, vēlāk grupas efektivitātes programmas vadītāja CFO birojā, IT daļā, grupas PMO un Swedbank Biznesa inteliģences vadītāja Stokholmā.

Marguss Simsons, Digitālo kanālu vadītājs  

Viens no vadošajiem digitālās nozares ekspertiem Igaunijā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi augstākā līmeņa amatos, kas saistīta ar e-kanālu attīstību un digitālo stratēģiju izstrādi banku, enerģijas un IT sektoriem, kā arī dažādos start-up projektos.

Paplašinātā Luminor Group vadības komanda

Tina Kuka, Pārmaiņu vadības biroja vadītāja  

Pieredzējusi profesionāle ar ievērojamu pieredzi reorganizācijas procesu vadībā, pārrobežu komandu izveidē un vadībā, stratēģiju izstrādē finanšu sektora organizācijām gan Baltijā, gan ārvalstīs.

Andželika Berga, Personāla un kultūras vadītāja 

Plašas zināšanas un izglītība personāla vadībā, kā arī vairāk nekā 20 gadu pieredze augstākā līmeņa darbinieku atlasē, krīzes un pārmaiņu vadībā, uzņēmuma kultūras veidošanā un darba devēja tēla un zīmola veidošanā. Iepriekšēja pieredze elastīgas darba vides un iekšējās kultūras veidošanā finanšu tehnoloģiju uzņēmumā.

Marilina Pikaro, Atbilstības vadītāja 

Vairāk nekā 15 gadu pieredze atbilstības nodrošināšanā, operacionālā riska auditā, kā arī nelegāli iegūto naudas līdzekļu un terorisma finansēšanas novēršanas jomās. Spēcīgas vadības prasmes iepriekšējos amatos Baltijas un ziemeļvalstu reģionos.

Signe Lonerte, Mārketinga un Komunikāciju vadītāja 

Plaša pieredze komunikācijas stratēģiju plānošanā un īstenošanā vietējām un ārvalstu organizācijām. 10 gadu pieredze korporatīvās komunikācijas un reputācijas vadības jomās privātajā un publiskajā sektorā. Iepriekš Nordea Komunikācijas vadītāja Baltijā.

Mari Mõis, Juridiskās daļas vadītāja 

Vairāk nekā 15 gadu juridiskā darba pieredze banku sektorā un spēcīgas pārrobežu un vietēja mēroga vadības prasmes. Dažus pēdējos gadus aktīva DNB bankas Igaunijā valdes locekle, kas atbildēja par finanšu un biznesa atbalsta funkcijām