Luminor stāsts | Luminor

Luminor tiek izveidota laikā, kad nav nekā pastāvīgāka par pārmaiņām. Tā ir moderna, jaunas paaudzes banka, kas sniedz finanšu pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Luminor ir mūsdienīgs finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno zināšanas un izpratni par vietējo tirgu un klientu vajadzībām. Luminor ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas tirgū ar nepilnu 1 miljonu klientu, 2566 darbinieku, kā arī 16,4% noguldījumu tirgus daļu un aptuveni 20,2% – kreditēšanas tirgus daļu, 2019. gada otrā ceturkšņa beigās.  Luminor pašu kapitāls sastāda 1,6 miljardus eiro ar pirmā līmeņa kapitālā rādītāju (CET1) - 18%. Luminor mērķis ir kļūt par primāro izvēli saviem klientiem, nodrošinot vislabāko finanšu vidi.

Mūsu vērtības

Mūsu mērķis ir veidot spēcīgu un klientiem orientētu kultūru, kas atbilst mūsdienīga cilvēka un mūsu vērtībām:

Luminor apvieno divas mūsu visspēcīgākās iezīmes. Pirmā nosaukuma vārda daļa izsaka mūsu mērķi – veidot labāku rītdienu.  Lumin- ir vārda sakne latīņu vārdam ar nozīmi “gaisma”. Tādi mēs vēlamies būt mūsu klientiem – redzama zīme pozitīvām pārmaiņām.

-Nor atsaucas uz saknēm mūsu mātes uzņēmumos, Ziemeļvalstu bankās, un plašākā nozīmē – uz valstīm, kurās mēs dzīvojam un strādājam. -Nor ir atvasināta no vārda Ziemeļvalstis. Tās ir valstis, kas dibinājušas vienu no stabilākajām banku sistēmām pasaulē un var lepoties ar augstākajiem standartiem klientu apkalpošanā.

Mēs esam apvienojuši šīs kvalitātes vienā vārdā, kas savā veidā būs kā ceļvedis mūsu klientiem un kolēģiem, atgādinot, ko mēs pārstāvam un kāpēc.