Luminor stāsts | Luminor

Laikā, kad nav nekā pastāvīgāka par pārmaiņām, esam izveidojuši Luminor – modernu, jaunas paaudzes finanšu pakalpojumu sniedzēju mūsu ikdienai un biznesam. Mēs apvienojām Ziemeļvalstu pieredzi ar zināšanām un patiesu interesi par vietējā tirgus un klienta vajadzībām.

Mūsu ceļojums sākas ar uzdrīkstēšanos vienkāršot lietas un procesus. Zinātkāre ir tā, kas mums liek mainīties labākai rītdienai. Esam šeit, lai būtu līdzvērtīgs partneris vietējiem uzņēmumiem un uzņēmīgiem cilvēkiem.

Luminor ir mūsdienīgs finanšu pakalpojumu sniedzējs Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kas apvieno zināšanas un izpratni par vietējo tirgu un klientu vajadzībām. Balstīts ilggadējā  Nordea un DNB – divu vadošo Ziemeļvalstu banku – pieredzē, Luminor ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijā ar 16% tirgus daļu noguldījumos un 23% – kreditēšanā. Uzsākot savu darbību Baltijā, Luminor klientu portfeli veido 1,3 miljoni  privātpersonas un uzņēmumi, un 3000 darbinieki.

Mūsu vērtības

Mūsu mērķis ir veidot spēcīgu un klientiem orientētu kultūru, kas atbilst mūsdienīga cilvēka un mūsu vērtībām:

Luminor apvieno divas mūsu visspēcīgākās iezīmes. Pirmā nosaukuma vārda daļa izsaka mūsu mērķi – veidot labāku rītdienu.  Lumin- ir vārda sakne latīņu vārdam ar nozīmi “gaisma”. Tādi mēs vēlamies būt mūsu klientiem – redzama zīme pozitīvām pārmaiņām.

-Nor atsaucas uz saknēm mūsu mātes uzņēmumos, Ziemeļvalstu bankās, un plašākā nozīmē – uz valstīm, kurās mēs dzīvojam un strādājam. -Nor ir atvasināta no vārda Ziemeļvalstis. Tās ir valstis, kas dibinājušas vienu no stabilākajām banku sistēmām pasaulē un var lepoties ar augstākajiem standartiem klientu apkalpošanā.

Mēs esam apvienojuši šīs kvalitātes vienā vārdā, kas savā veidā būs kā ceļvedis mūsu klientiem un kolēģiem, atgādinot, ko mēs pārstāvam un kāpēc.