Uzņēmumiem

Uzņēmuma konta informācija netiks mainīta

Nav svarīgi, vai esat bijušais DNB vai Nordea klients – Luminor Jūsu uzņēmuma konta rekvizīti un cita informācija paliks tieši tāda pati.

Nekādu izmaiņu produktos un cenās

Sākotnēji cenu politika gan DNB, gan Nordea bijušo banku klientiem netiks mainīta. Cenu atšķirību izlīdzināšana būs viena no Luminor prioritātēm.

Nekādu izmaiņu līguma nosacījumos

Luminor ir pārņēmusi visas DNB un Nordea saistības Baltijas valstīs. Tas nozīmē, ka nekādas izmaiņas klientu līgumos vai līgumu nosacījumos nav gaidāmas. Uzņēmumiem būs pieejami tieši tādi paši produkti un pakalpojumi, kā iepriekš.

Nekādu izmaiņu bankas karšu apkalpošanā

Turpiniet lietot savas DNB vai Nordea debetkartes un kredītkartes arī Luminor. Jau tuvākajā nākotnē mēs piedāvāsim pavisam jaunas Luminor maksājumu kartes.

Abiem bankomātu tīkliem būs vienādi nosacījumi

Aicinām lietot gan DNB, gan Nordea bijušo banku bankomātus ar tādiem pašiem nosacījumiem un bez papildu komisijas maksas par skaidras naudas izņemšanu.

Turpiniet lietot savu Internetbanku.

Luminor vienotas IT platformas izveide aizņems kādu laiku, tikmēr aicinām turpināt lietot bijušo DNB un Nordea banku Internetbankas risinājumus.

Lasīt vairāk Aizvērt

Pārējās filiāles – gan jaunajiem, gan lojālajiem klientiem.

Pārējās filiāles turpinās apkalpot gan savus esošos, gan Luminor jaunos klientus.

Lasīt vairāk Aizvērt

Vairākums saziņas kanālu saglabāsies.

Luminor turpinās piedāvāt individuālas klientu apkalpošanas vadītāju konsultācijas un uzņēmumu internetbankas pakalpojumus.

Lasīt vairāk Aizvērt

Dubultās filiāles tavām ērtībām.

Lai sniegtu augstas kvalitātes apkalpošanu, esam atvēruši vairākas dubultās filiāles, kurās tiks apkalpoti gan Luminor, gan bijušo DNB un Nordea banku klienti.

Lasīt vairāk Aizvērt

Ātrs un profesionāls atbalsts tiešsaistē.

Esam uzlabojuši zvanu centra servisu – sazinieties ar mums, rakstot vai zvanot. Mūsu kontaktinformācija ir pieejama šeit.

Lasīt vairāk Aizvērt

Maksājumu datu formāti nemainās.

Luminor paturēs visus esošos formātus – ISO20022, Fidavista un MT.

Lasīt vairāk Aizvērt