Obligācijas | Luminor

Ja vēlaties gudri likt lietā uzņēmuma brīvos līdzekļus, lai efektīvāk izmantotu to likviditāti, apsveriet ieguldīt valsts obligācijās.

Kāpēc izvēlēties obligācijas?

Nosacījumi

  • Minimālā ieguldījumu summa 10 000 EUR (vai summas ekvivalents citās valūtās)

Pārvaldiet uzņēmuma brīvos līdzekļus efektīvāk!

Ieskatieties arī: Brokeru pakalpojumiIeguldījumu fondi

Svarīgi!
Ieguldījumi var tikt pakļauti riskam. Ieguldījumu vērtība investīcijas laikā var samazināties vai palielināties, un banka negarantē rezultātu. Atsevišķos gadījumos ieguldītājs var zaudēt visus ieguldītos līdzekļus. Šī lapa paredzēta pamata informācijas apritei un neattiecas uz konkrētas personas specifiskiem investīciju mērķiem, finansiālo situāciju un vajadzībām. Pirms līguma noslēgšanas par finanšu instrumentiem, lūdzu, iepazīsties ar pārskatu par finanšu instrumentiem un riskiem, kas ar tiem saistīti. Rūpīgi apsver savu finansiālo situāciju un iespējamos riskus.
Informācija šajā lapā nav piedāvājums pirkt vai pārdot jebkādu nodrošinājumu vai citu finanšu instrumentu vai piedalīties jebkurā investīciju stratēģijā. Saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumu šeit sniegtā informācija nav uzskatāma par konsultāciju par ieguldījumiem un finanšu instrumentiem.
Vairāk informācijas par Luminor investīciju pakalpojumiem, noteikumiem, cenrādi un saistītajiem riskiem atrodama šeit.