2023. gada 4. oktobrī Luminor pārgāja uz jaunu internetbankas tīmekļa vietnes adresi, kas ietver mūsu zīmola – Luminor – nosaukumu. Līdzšinējā internetbankas un mobilās bankas piekļuves saite ib.dnb.lv mainījās uz ib.luminor.lv.

Kā mainīsies mana piekļuve internetbankai?

Šīs izmaiņas nozīmē, ka no 2023. gada 4. oktobra mūs varēsi sasniegt, izmantojot jauno adresi ib.luminor.lv. Ņem vērā, ka vēl aizvien varēsi izmantot iepriekšējo adresi – līdz 2024. gada marta beigām tu automātiski tiksi novirzīts no iepriekšējās adreses uz jauno adresi.

Droša internetbankas lietošana 

Internetbankai visdrošāk ir pieslēgties, izmantojot Luminor tīmekļa vietni luminor.lv 

Lai turpinātu nepārtrauktu Luminor internetbankas lietošanu, līdz 2024. gada marta beigām veic tālāk minētās darbības:

  • Atjaunini internetbankas adresi savā ierīcē.
  • Ja esi saglabājis Luminor internetbankas tīmekļa vietnes adresi datora pārlūkprogrammas izlasē vai grāmatzīmēs, līdz 2024. gada marta beigām atjaunini to uz jauno adresi ib.luminor.lv. Tādējādi varēsi turpināt netraucēti piekļūt savai internetbankai.

Lai turpinātu nepārtrauktu Luminor mobilās internetbankas lietošanu, pārliecinies, ka tavā mobilajā ierīcē ir uzstādīts Luminor internetbankas lietotnes automātiskais atjauninājums.

Nav nepieciešams atinstalēt novecojušo Luminor mobilās lietotnes versiju

Pirms atjaunināšanas nav nepieciešams dzēst lietotnes novecojušo versiju. Ja savā mobilajā ierīcē būsi uzstādījis lietotnes atjauninājumu, tā automātiski saņems jaunāko versiju un tu varēsi turpināt to lietot. 

Lietotne informē, kad lietotņu veikalā ir pieejama jauna versija, un lūdz veikt atjaunināšanu. Nospiežot pogu “Atjaunināt” (Update), tu tiksi novirzīts uz lietotņu veikalu un varēsi lejupielādēt lietotnes jaunāko versiju.

Manuāla atjaunināšana

Meklē jaunāko Luminor Latvija mobilās lietotnes versiju savas ierīces programmu veikalā (Huawei, Google vai Apple). Kad tā ir pieejama, lejupielādē un instalē to. Regulāra lietotnes atjaunināšana ir svarīga netraucētas un uzlabotas pieredzes nodrošināšanai.

Automātiskie atjauninājumi

Atkarībā no ierīces iestatījumiem tavām lietotnēm var būt iespējoti automātiskie atjauninājumi. Šajā gadījumā Luminor Latvija mobilā lietotne tiks automātiski atjaunināta uz jaunāko versiju.