Kredīts zemes iegādei

Kredīts zemes iegādei

Kredīts zemes iegādei

  • Izvēlies sev piemērotu finansējuma risinājumu
  • Izdevīgi un skaidri aizdevuma nosacījumi
  • Ātra pieteikuma izskatīšana

Izvēlies sev piemērotu finansējuma risinājumu!

Vai esi domājis par iespēju iegādāties pašam savu zemi? Zemes iegāde mēdz būt izaicinošs process, jo ir ārkārtīgi daudz faktoru, kas jāņem vērā. Mēs palīdzēsim saprast tavas aizņemšanās iespējas un piemeklēsim piemērotāko finansējuma risinājumu!

  • Procentu likme no 2,5 % gadā
  • Attālināta kredīta noformēšana
  • Personalizētas konsultācijas
  • Finansēšanas risinājumi dažādu zemes gabalu iegādei

Noskaidro savas iespējas!

Aizpildi teikumu, lai noskaidrotu, kādu kredīta veidu mēs tev varam ieteikt!
. Kredīta summa ir  eiro. būvēt māju uz šīs zemes, kurai .
Lai ieteiktu jums piemērotāko risinājumu, lūdzu, piesakies šeit
Mēs iesakām
landplot
Hipotekārais kredīts zemes iegādei ar pirmo iemaksu 35 % apmērā
Kredīts no 10 000 € līdz 50 000 €, finansējums līdz 65 % no zemes vērtības un kredīta atmaksas termiņš līdz 7 gadiem. Procentu likme no 2,5 %+6 mēnešu Euribor
Mēs iesakām
landplot
Hipotekārais kredīts zemes iegādei kopā ar būvniecību
Finansējums līdz 90 % no kopējās darījuma summas ar ALTUM garantiju. Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem. Finansējumu izvērtē kopā ar mājas celtniecību. Nepieciešams būvprojekts un celtniecības tāme.
Mēs iesakām
landplot
Hipotekārais kredīts zemes iegādei, ieķīlājot esošu nekustamo īpašumu
Kredīta summa no 10 000 €. Finansējums līdz 70% no tev piederošā nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Kredīta atmaksas termiņš līdz 20 gadiem. Nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu, un tiek ieķīlāts esošs nekustamais īpašums. Iegādātā zeme netiek ieķīlāta.
Mēs iesakām
landplot
Kredīts zemes iegādei bez nekustamā īpašuma ķīlas līdz 20 000 €
Kredīts no 2 000 € līdz 20 000 €, finansējums līdz 100 % no darījuma summas un kredīta atmaksas termiņš līdz 10 gadiem. Fiksēta procentu likme no 9 % gadā. Vērtējums un nekustamā īpašuma ķīla nav nepieciešama.
Skatīt tabulu

  Procentu likme Finansējums Pirmā iemaksa Finansējuma summa Atmaksas termiņš Vērtējums Ķīla Naudas izmaksa
Kredīts zemes iegādei bez nekustamā īpašuma ķīlas līdz 20 000 €* No 9 % Līdz 100 % - 2 000 € -  20 000 € Līdz 7 gadiem - - Uzreiz pēc līguma parakstīšanas, klienta kontā.
Hipotekārais kredīts zemes iegādei kopā ar būvniecību** Finansējumu izvērtē kopā ar mājas būvniecību Līdz 90 % no kopējā darījuma ar ALTUM garantiju No 10 % ar ALTUM garantiju No 10 000 € Līdz 30 gadiem Zemei ar plānoto māju Zeme ar plānoto māju Parasti klients par paša ieguldījuma daļu iegādājas zemi. Celtniecībai banka veic naudas izmaksas pa daļām uz klienta kontu.
Hipotekārais kredīts zemes iegādei ieķīlājot esošu nekustamo īpašumu*** No 2.5 %+ 6 mēnešu Euribor Līdz 70 % no nekustamā īpašuma tirgus vērtības - No 10 000 € Līdz 20 gadiem Ieķīlājamajam objektam Esošs nekustamais īpašums Uz klienta kontu.
Hipotekārais kredīts zemes iegādei ar pirmo iemaksu 35 % apmērā**** No 2,5 %+ 6 mēnešu Euribor Līdz 65 % no zeme vērtības No 35 % 10 000 € - 50 000 € Līdz 7 gadiem Zemei Zemes gabals Uz pārdevēja kontu pēc īpašumtiesību reģistrācijas.
Papildu nosacījumi:
*Zemes īpašumtiesības uz klienta vārda jāreģistrē 90 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas. Netiek vērtēts iegādājamais zemes gabals (nav nepieciešams vērtējums, netiek vērtēts, vai ir iespēja celt māju, vai ir elektrības pieslēgums pirms līguma parakstīšanas utt.).
**Jāiesniedz mājas celtniecības izmaksas – būvprojekts un tāme. Jābūt juridiski nodrošinātai piekļuvei pie zemes un pirms naudas izmaksas jāpieslēdz elektrība. Būvniecības gadījumi ir sarežģīti un laikietilpīgi, tādēļ pirms procesa sākšanas aicinām klientus pieteikties kredītam, lai ar bankas pārstāvi izrunātu finansiālās iespējas un būvniecības procesu.
***Netiek vērtēts iegādājamais zemes gabals (nav nepieciešams vērtējums, netiek vērtēts, vai ir iespēja celt māju, vai ir elektrības pieslēgums pirms līguma parakstīšanas utt.).
****Jābūt juridiski nodrošinātai piekļuvei pie zemes un pirms naudas izmaksas jāpieslēdz elektrība. Uz zemes gabala būs iespējams veikt mājas būvniecību.

Uzzini vairāk par zemes iegādi

Kas jāņem vērā, iegādājoties zemi privātmājas būvniecībai?

Uzzināt vairāk

Viss, kas tev jāzina par zemes iegādi

Uzzināt vairāk

Zemes iegādes rokasgrāmata: kas jāņem vērā?

Uzzināt vairāk

Pērc zemi mājas būvniecībai? Uzzini, kas jāņem vērā! 

Uzzināt vairāk

Apskati mūsu produktus

Hipotekārais kredīts

Uzzināt vairāk

Ideju kredīts

Uzzināt vairāk

Mājokļa remontam un īpašuma iegādei

Uzzināt vairāk