Uzkrāj savai pensijai ar Luminor!

Piesakies konsultācijai par pensiju uzkrājumiem

Uzzini, kā uzkrāt labākām vecumdienām

Kāpēc izvēlēties Luminor pensiju?
Luminor* ir pieredzējis pensiju aktīvu pārvaldnieks ar pierādītu rezultātu: mūsu aktīvu pārvaldīšanas komanda Baltijas valstīs pārvalda 1.4 miljardu** EUR portfeli, un mūsu kopējais klientu skaits pārsniedz 350 000**:

*Luminor: Luminor Pensions Estonia AS, Luminor Investiciju Valdymas UAB, Luminor Asset Management IPAS and Luminor Latvijas atklātais pensiju fonds AS.
**Dati uz 30.06.2020 balstoties uz Luminor Grupas finanšu pārskata

Piesakies tagad

2.

Pensiju 2. līmenis

Parūpējies par saviem uzkrājumiem jau tagad, lai arī, esot pensijā, vari turpināt baudīt dzīvi. Uzkrājumi Luminor Pensiju 2.līmenī var palielināt tavu pensiju, daļu no sociālajām iemaksām ieguldot finanšu un kapitāla tirgū.

Uzzini vairāk

3.

Pensiju 3. līmenis

Domā par savu nākotni jau tagad un sāc veidot regulārus uzkrājumus kādā no mūsu Pensiju 3. līmeņa plāniem. Papildu valsts nodrošinātās pensijas kapitālam tu vari veikt iemaksas gan pats, gan ar darba devēja starpniecību.

Uzzini vairāk

I

Jauns indeksu pensiju plāns Ilgtspējīgā nākotne

Jaunais ilgtspējīgais pensiju plāns iegulda indeksu fondos, kas savukārt iegulda uzņēmumos, kuri uzņēmušies atbildību par vides, sociālās ietekmes un pārvaldības jautājumu īstenošanu, lai pēc 10, 20 un 30 gadiem gan tu, gan pasaule dzīvotu mazliet labāk. Nākotne ir tavās rokās. Veicini pārmaiņas, izvēloties Luminor indeksu pensiju plānu Ilgtspējīgā nākotne.

Uzzini vairāk

Pensiju plānu rezultāti