Izmaiņas Luminor padomē | Luminor

2019. gada 30. septembrī Luminor Bank AS ārkārtas akcionāru sapulce iecēla par bankas padomes locekļiem Nadimu El Gabani (Nadim El Gabbani), Johanu Liliehuku (Johan Lilliehöök) un Žeromu Morgi D’Algī (Jerome Mourgue D'Algue). Šis lēmums stājās spēkā tā pieņemšanas dienā.

Nadims El Gabani ir Blackstone Privātkapitāla grupas vecākais rīkotājddirektors ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi finanšu pakalpojumu nozarē privātkapitāla ieguldījumu jomā, darbojoties dažādos sektoros Eiropā un Āzijas - Klusā okeāna reģionā.
 
Johans Liliehuks ir Blackstone Privātkapitāla grupas rīkotājdirektors. Viņš uzkrājis vairāk nekā 10 gadus ilgu pieredzi privātkapitāla ieguldījumu jomā dažādās Eiropas un Āzijas – Klusā okeāna reģiona valstīs.
 
Žeroms Morge D'Algī vada Abū Dabī ieguldījumu institūcijas (ADIA) Privātkapitāla ieguldījumu pārvaldes darbu Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā (EMEA). Minētajā institūcija viņš atbild arī par finanšu pakalpojumu sektoru visā pasaulē un ir Privātkapitāla ieguldījumu izpildkomitejas loceklis.
 
2019. gada 30. septembrī Luminor paziņoja, ka tās akciju kontrolpaketi 60% apmērā iegādājies Blackstone vadītais privātkapitāla ieguldījumu fondu konsorcijs. Konsorcijā ietilpst ADIA pilnībā piederoša meitas sabiedrība, kā arī citi līdzieguldītāji.  Nordea Bank AB un DNB BANK ASA katra saglabā savā īpašumā 20% Luminor akciju.