Luminor turpina ESG semināru sēriju Baltijas valstīs (angliski), lai pievērstos dažādiem klimata ietekmes aspektiem. Seminārā, kas notiks trešdien, 21. septembrī, padziļināti tiks apskatīta ESG un ilgtspējības ziņojumu tendencēs.

Semināra tiešraide būs pieejama mūsu mājaslapā, kur atradīsiet arī plašāku info par šo tēmu, kā arī iepriekšējo semināru materiālus.

“Mēs priecāsimies satikt ikvienu pēc enerģiskām vasaras brīvdienām, lai kopīgi mūsu nākamajos trīs semināros varētu pievērsties tēmām par to, kā vislabāk risināt gaidāmos ar klimata pārmaiņām saistītos izaicinājumus,” iepazīstina Luminor Ilgtspējas vadītāja, Kadri Vundera. "Mēs sadarbojamies ar dažādiem klimata ietekmes ekspertiem, lai gūtu jaunas zināšanas vai saņemtu jaunāko informāciju par aktuālām tēmām. Pasākumi notiek angļu valodā, lai sniegtu tiešu pieredzi mūsu korporatīvajiem klientiem visos trīs Baltijas tirgos."

Luminor 2022. gada sākumā uzsāka semināru sēriju, tuvākie nākamie būs šādi:

  • ESG un tendences ilgtspējas ziņojumu veidošanā: 21. septembrī plkst. 15:00 – 16:30
  • Lauksaimniecības sektora ietekme uz klimatu: 9. novembrī plkst. 15:00 – 16:30
  • Būvniecības un nekustamā īpašuma sektora ietekme uz klimatu: 23. novembrī plkst. 15:00 – 16:30

Semināru prezentācijas ir pieejamas mūsu mājaslapā. Reģistrējies šeit un saņem informāciju un atgādinājumu par gaidāmajiem semināriem savā e-pastā!