Lai atbalstītu bēgļus no Ukrainas, Luminor tiem nodrošina vairākus bankas pakalpojumus bez maksas, ieskaitot konta atvēršanu un kodu kalkulatoru, kā arī piedāvājot maksājuma kartes bez maksas uz 3 mēnešiem visās Baltijas valstīs. Visa šī informācija par pieejamajiem pakalpojumiem bēgļiem ir mūsu mājaslapā arī ukraiņu valodā.
 
Tāpat no šī. gada 24. februāra mēs esam atcēluši pārskaitījuma maksu uz Ukrainas banku kontiem. Luminor iesaka privātpersonām izmantot maksas veida iespēju, kad pārrobežu maksājumos uz Ukrainu visas pārskaitījuma izmaksas sedz sūtītājs (OUR). Šādā gadījumā saņēmējs maksājuma summu saņems pilnā apmērā.
 
Luminor piedāvās darbu cilvēkiem, kuriem iebrukuma dēļ nācies pamest Ukrainu.

Mēs esam dinamiska banka ar daudzveidīgu komandu, kas darbojas visās Baltijas valstīs, tāpēc varam piedāvāt vairākas profesionālās iespējas mūsu Baltijas organizācijā. Studenti un neseni absolventi, kuri tikai uzsāk savu karjeru, var izmantot iespēju pieteikties Luminor apmaksātai praksei, kas sāksies vasarā.
 
Darbā tiks pieņemti cilvēki ar atbilstošām prasmēm un pieredzi, nepieļaujot diskrimināciju.
 
Sadarbībā ar lokālajām organizācijām, kas koordinē bēgļu nodarbinātību, publicēsim pieejamās vakances un informāciju par pieteikšanās procesu.
 
Humanitārā atbalsta ietvaros Luminor ziedo 100 000 eiro organizācijām Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar palīdzības sniegšanu bēgļiem.