Luminor piešķir SIA Belss 2,3 miljonu eiro finansējumu NATO pasūtījuma izpildei | Luminor

Luminor banka piešķīrusi aizdevumu 2,3 miljonu eiro apmērā uzņēmumam SIA Belss, kas nodarbojas ar telekomunikāciju objektu projektēšanu un uzstādīšanu. Piešķirtais finansējums tiks izmantots NATO mobilās nometnes izveidei.

SIA Belss ir plaša profila uzņēmums, kas nodarbojas ar radiosakaru iekārtu tirdzniecību un montāžu, telekomunikāciju ierīkošanu, kā arī būvprojektēšanu un inženiertīklu būvniecību. Uzņēmuma paveikto darbu vidū ir tādi projekti kā radiostaciju un sakaru iekārtu piegāde Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, NATO bataljona kaujas grupas izvietojuma ēkas projektēšana un būvniecība, NATO pārvietojamās nometnes iekārtu un aprīkojuma piegāde un citi.

Jaunākā NATO pasūtījuma izpildei nepieciešamā kopējā aizdevuma summa ir 2,3 miljoni eiro, un daļa no tā piešķirta kā kredītlīnija, bet daļa – kā garantija. Finansējumam piesaistīta arī Altum garantija 60% apmērā.

“SIA Belss pagājušajā gadā, parakstot un veiksmīgi izpildot līgumu ar NATO iepirkumu aģentūru par vairāk nekā 6 miljoniem eiro NATO pārvietojamas nometnes ar pilnu aprīkojumu piegādei, apliecināja savu kompetenci, tāpēc priecājamies atbalstīt viņus nākamā projekta īstenošanā. Atkārtots NATO pasūtījums lieliski apliecina SIA Belss profesionalitāti un konkurētspēju, tāpēc lepojamies, ka uzņēmums vērsās tieši pie mums, lai rastu finansējumu tik nopietna projekta realizācijai,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle: “ALTUM un Luminor sadarbība uzņēmuma SIA Belss finansēšanā ir lielisks paraugs tam, kā strādā valsts atbalsta instrumenti, papildinot privātā sektora finansētājus. Mūsu garantija bankai sniedz drošības sajūtu, investējot apjomīgus līdzekļus uzņēmuma attīstības projektā, savukārt uzņēmumam tā ļauj saņemt bankā līdzekļus nepieciešamajā apjomā ar izdevīgākiem nosacījumiem.”
 
“Mūsu pārliecība ir, ka progress nav nejaušība, bet gan darba un zināšanu rezultāts. Tāpēc mēs mācāmies, augam un nebaidāmies realizēt jaunas idejas. Lai arvien attīstītos, izmantojam gan Altum piedāvātos finanšu instrumentus uzņēmuma izaugsmei, gan Luminor bankas piedāvātās finansējuma iespējas. Tas ļauj realizēt mūsu uzņēmuma potenciālu nozīmīgos projektos,” stāsta Kaspars Ziediņš, SIA Belss valdes loceklis.

Par SIA Belss
Uzņēmums dibināts 1994. gadā, un tā pamatnodarbošanās ir radiosakaru un bezvadu telekomunikāciju iekārtu tirdzniecība, montāža, tehniskā apkalpošana un remonts. Darbojoties militārajā sfērā, Belss šobrīd ir attīstījies līdz lielākajam aizsardzības nozares integratoram Latvijā. Pēdējos gados SIA Belss attīsta arī projektēšanu un būvniecību. SIA Belss ir arī “Motorola Solutions” oficiālais pārstāvis Latvijā.