Septembrī gaidāmas izmaiņas Luminor vadībā | Luminor

Luminor Tehnoloģiju nodaļas vadītāja amatu ar 2. septembri pārņems Iļja Sovetovs, šajā pozīcijā nomainot Pēteri Lundingu, kurš nolēmis atgriezties uz dzīvi Dānijā. Vienlaikus Iļja Sovetovs ievēlēts arī par Luminor valdes locekli.

Luminor valdes priekšsēdētājs Erki Rāzuke, izsakot pateicību par nozīmīgo ieguldījumu Luminor izveidē Pēterim Lundingam, uzsver: “Esmu ļoti pateicīgs Pēterim un viņa komandai par ieguldīto darbu, koordinējot vienu no sarežģītākajām uzņēmumu apvienošanās procesiem Baltijas valstīs”. Pēteris Lundings līdz šī gada beigām vēl sniegs atbalstu Luminor IT sistēmu apvienošanās procesā.

“Šobrīd Luminor sācis īstenot otro transformācijas posmu, kas paredz IT platformu apvienošanu un jaunu, pastāvīgu sistēmu izveidošanu. Iļja Sovetovs pierādījis sevi kā spēcīgs līderis ar zināšanām tehnoloģiju jomā un pieredzi sarežģītajos transformācijas procesos, tādēļ prieks par viņa pievienošanos mūsu komandai,” saka Erki Rāzuke, Luminor Valdes priekšsēdētājs.
 
“Es mērķtiecīgi strādāšu, lai nodrošinātu Luminor klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus. Esmu pārliecināts par Luminor kā lielākās Baltijas bankas nākotnes izaugsmi. Mani aizrauj pārmaiņas, tieši to sarežģītība un nenoteiktība ļauj mums attīstīties, kā arī realizēt jauninājumus un sasniegt inovatīvus mērķus,” par savu pievienošanos Luminor pauž Iļja Sovetovs.

Iļjam Sovetovam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze IT vadībā, strādājot 10 dažādās valstīs, tostarp arī sniedzot pakalpojumus pasaules mēroga bankām un finanšu institūcijām. Pirms pievienošanās Luminor Iļja Sovetovs strādāja globālā IT pakalpojumu un konsultāciju kompānijā “T-Systems” par Viceprezidentu klientu vadības jomā. Viņš ir strādājis dažādos amatos “HP” koncernā, kur pēdējais viņa amats bija “Scandinavia Enterprise Services” ģenerāldirektors. Tāpat viņš ir strādājis par Klientu apkalpošanas un pakalpojumu integrācijas viceprezidentu kompānijā “KMD”.

Iļja Sovetovs ir ieguvis maģistra grādu datorzinātnēs Viļņas Universitātē, kā arī Standfordas universitātē apguvis Inovāciju un uzņēmējdarbības programmu.

 

Papildu informācija: Inese Kronberga