Nekustamā īpašuma apdrošināšanas pieteikums | Luminor

SVARĪGI! Ja vēlies apdrošināt dzīvokli, kas atrodas mūra ēkā, tad iesakām izvēlēties Dzīvokļa apdrošināšanu!

Ja tu esi jau Luminor klients, lūdzu, autentificējies, lai nodrošinātu ātrāku pieteikuma izvērtēšanu!

Vēlos saņemt piedāvājumu
Pieteikšanās veids:
?

Iela, dzīvoklis, māja, ciems,pagasts, novads, pilsētaUzspiest, lai aizvērtu

m2
Remonts

Vēlos papildus iekļaut:

?

Kustamais īpašums tiek apdrošināts pret bojājumiem vai zudumuUzspiest, lai aizvērtu

?

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana dzīvokļa īpašnieku pasargā no izdevumiem, kas varētu rasties, nejauši nodarot kaitējumu trešajām personām visā Latvijas teritorijā, piemēram: * appludinot kaimiņa dzīvokli; * mājdzīvniekam nodarot miesas bojājumus garāmgājējam; *bērnam izsitot logu ar futbola bumbu.Uzspiest, lai aizvērtu

Ir jautājumi? Apjautājies Facebook vai zvani 1880.

Piedāvājot apdrošināšanu, Luminor Bank AS (reģ. Nr.40003024725; juridiskā adrese: Skanstes iela 12, Rīga) darbojas kā apdrošināšanas sabiedrības AAS “Balta” (reģ. Nr.40003049409, juridiskā adrese: Raunas iela 10/12, Rīga) apdrošināšanas starpnieks. Luminor Bank AS apstrādā tavus personas datus, lai sagatavotu AAS “Balta” apdrošināšanas piedāvājumu, un nodod tos AAS “Balta”.

AAS “Balta” kā datu pārzinis apstrādā tavus personu datus (tai skaitā īpašu kategoriju personas datus un personas identifikācijas (klasifikācijas) kodus) ar mērķi nodrošināt apdrošināšanas līguma izpildi un apdrošinātāja vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai. Uzzināt vairāk par personas datu apstrādi vari apdrošinātāja tīmekļa vietnē www.balta.lv sadaļā par datu apstrādi, apdrošinātāja klientu apkalpošanas centros vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi manidati@balta.lv.