Luminor Infinite | Luminor

Iepazīstinām ar Luminor Visa Infinite karti

Ekskluzīvākā karte tikai mūsu Private Banking klientiem

Visa Concierge pakalpojumi

Jūsu rīcībā būs Visa Concierge pakalpojumi angļu valodā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00

Priority Pass karte

Ar šo karti varēsiet apmeklēt Priority Pass atpūtas zonu neierobežotu reižu skaitu, kā arī izbaudīt 3 bezmaksas apmeklējumus kalendārā gada laikā.

Priekšrocības:

  • Piekļuve vairāk nekā 1000 lidostu atpūtas zonām visā pasaulē
  • Bezmaksas dzērieni un ēdieni pirms lidojuma 
  • Iespēja netraucēti strādāt un atpūsties 
  • Bezmaksas Wi-Fi atpūtas zonās 
  • Jaunākie žurnāli un avīzes
  • Var ērti uzlādēt mobilo telefonu, datoru un citas ierīces
  • Par papildu maksu  atpūtas zonās pieejamas arī konferenču telpas, dušas un SPA-iekārtas

Plašs ceļojumu apdrošināšanas segums

Ceļojuma laikā varēsiet izbaudīt atpūtu un neraizēties par lidojuma kavēšanos vai neparedzētām situācijām. Apdrošināšanas noteikumus atradīsiet šeit

Bezprocentu periods

Jums būs pieejams bezprocentu periods līdz pat 50 dienām. Bezprocentu periods arī maksājumiem un naudas izņemšanai no bankomāta

Skaidras naudas izņemšanas limits bez maksas

Bezmaksas skaidras naudas iemaksa un izmaksa Luminor bankomātos līdz 1 000 € mēnesī. Izņem skaidru naudu bez maksas līdz 1 000 € kalendārā mēneša laikā arī jebkurā citas bankas bankomātā.

Kartes konta izmantošana

Varēsiet veikt maksājumus no Infinite kartes konta

Un, protams, Luminor Visa Infinite kartei ir pieejama bezkontakta norēķinu funkcija un iespēja droši iepirkties internetā. Kartes PIN kodu varēsiet redzēt savā internetbankā.

Ja tev patīk baudīt un interesē apgūt vīna kultūras nianses, pievienojieties vīna mīļotāju pulkam izglītojošajā vīna apguves platormā “WineTeach”! To radījuši Latvijas labākie vīnziņi sadarbībā ar pasaules top vīna ekspertiem - Marks Almerts (Marc Almert, Best sommelier of the World ’19), Žanis Vinsents Ridons (Jean Vincent Ridon, French & South African wine expert) un Aleksandrs Fregīns (Alexandre Freguin, Best Sommelier of UK) ir tikai daži no kuplās “WineTeach” vīna ekspertu saimes.

WineTeach ir vīna apguves platforma, ko radījuši labākie vīnziņi sadarbībā ar pasaules top vīna ekspertiem. Kļūstot par WineTeach vīna apguves platformas lietotāju, varēsiet regulāri saņemt izglītojošus un interaktīvus vīnziņu stāstus par vīna kultūru un aktualitātēm vīna pasaulē, iegūsiet vērtīgus padomus savu vīna baudīšanas paradumu izkopšanai, kā arī kļūsiet par daļu no aizraujošās vīna pasaules.

Pasaules slavu guvušais vīnzinis Raimonds Tomsons sagatavojis vairākas tiešsaistes klases, soli pa solim ievedot vīna pasaules burvībā. Tikai pirms diviem gadiem šis vīnzinis uzstādīja pasaules rekordu šampanieša atvēršanā ar Sabrage metodi, tādēļ īpaši iesakām noskatīties un izbaudīt šampanieša Sabrage klasi. Savukārt, ja vīna baudīšanā esat individuālisma piekritējs, vīna eksperts Jānis Volkinsteins, ko Latvijā mēdz dēvēt par vīna rokenrola karali un kurš jau trešo gadskārtu atzīts arī par labākās vīna kartes autoru Baltijas reģionā, dalīsies savās zināšanās par Burgundiju un šī bagātīgā reģiona vīna kultūru.

Šie un vēl daudzi citi vīna stāsti pieejami šeit.

Platformā pieejamais saturs ir paredzēts gan pieredzējušiem vīna cienītājiem, gan iesācējiem.

Īpašs piedāvājums Luminor Infinite kartes īpašniekiem – WineTeach abonements 1 mēnesi bez maksas. Lai saņemtu abonementu, lūdzu, piesakieties pie sava privātbaņķiera no 17.12.2020. – 31.01.2021.