Idejas ceļojumam uz Lietuvu | Luminor
​‘’​Senatorių pasažas’’

​‘’​Senatorių pasažas’’ (Dominikonu g.11, Vilnius)‘’Senatorių pasažas’’ ir jauns projekts, kura atrašanās vieta rasta pašā Viļņas vecpilsētas sirdī un šīs vietas mērķis būs vienot Lietuvas zemniekus, rokdarbniekus. Te varēs gan ieturēt garšīgu maltīti, gan pavadīt brīvo laiku. Atklāšana plānota šī gada jūlija beigās/augustā.

Te atradīsiet divus populārus restorānus 14Horses un Nineteen18, kuri strādā pēc ‘’farm-to-table’’ principa.

Turpat blakus atradīsies veikali, kuros varēs iegādāties gaļu, sieru no vietējiem zemniekiem, kā arī ziedus, dažādas grāmatas un interjera dizaina elementus no vietējiem rokdarbniekiem.
*Norēķini būs iespējami gan ar skaidru naudu, gan norēķinu kartēm (atkarībā no restorāna, veikala).

Plašāka informācija: senatoriupasazas.lt

Restorāns ‘’Vilkine’’

Restorāns ‘’Vilkine’’ (Vilkinės 3, Vilkinė 15212)’Vilkine’’ ir vieta brīvībai. Te var nobaudīt ne tikai gardus ēdienus, bet arī atpūsties pie dabas, nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Ideāla vieta pusdienām ar ģimeni ārpus pilsētas burzmas.

Plašāka informācija: vilkine.com

SALA Plateliai Resort

SALA Plateliai Resort (Žemaičių Kalvarijos g. 66, Paežerės Rūdaičiai, Plungė Distr., 90423)Atpūtas komplekss atrodas ainaviski skaistā vietā, ezera krastā pie dabas un saviem viesiem nodrošina augstākās kvalitātes servisu. Viesnīca, restorāns un SPA pakalpojumi, kā arī dažādas sporta aktivitātes, tostarp, tenisa korti, braucieni ar SUP dēļiem pa Plateliai ezeru un daudz kas cits.

*Veicot rezervāciju iespējams apmaksu veikt ar norēķinu karti.

Plašāka informācija: salaresort.lt

Žuvintas ezera dabas taka

Žuvintas ezera dabas taka (Kampelių g. 10, Aleknonių k., Simno sen., Alytaus r.)Žuvintas ezers pazīstams ar peldošajām saliņām un bagātīgo putnu daudzveidību. Starp niedrēm veidota 350m gara laipa, kuras galā ir skatu tornis.

Kaunas Spurgine

Kaunas Spurgine (Laisvės al. 84, Kaunas)Šī vieta ir īpaša, jo ir saglabājusi savu vēsturisko šarmu. Šī konditoreja sāka savu darbību 60.gados un kopš tā laika nav mainījusi savu interjeru un ēdienkarti, turklāt arī personāls daļēji palicis nemainīgs.

*Maksājumi skaidrā naudā.

Nakšņošana kokā atrakciju parkā "Taurų Parkas"

Nakšņošana kokā atrakciju parkā "Taurų Parkas" (Tauragės Dvaro g. 1, Tauragė 72134)Šķēršļu trases kokos un dažādas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem, dienas noslēgumā – nakšņošana kokā? Izklausās interesanti! Aizraujošas sajūtas garantētas.

*Norēķini iespējami gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

Plašāka informācija: tauruparkas.lt

Nakts brauciens ar SUP dēļiem ap Traķu piliPilsētai naktī noteikti ir savs šarms un gluži tāpat arī Traķu pilij. šī ir iespēja apskatīt Traķu pili naktī no ūdens virsmas pieredzējuša gida pavadībā.

*Nepieciešama iepriekšēja rezervācija, norēķini ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

Degustācijas Ilzenbergas muižā

Degustācijas Ilzenbergas muižā (Ilzenbergo k. 4, Juodupės sen., 42440)Vienīgā Baltijas valstīs pilnībā atjaunotā muiža, kurā tiek saimniekots, ievērojot naturālās lauksaimniecības tradīcijas: augi tiek mēsloti ar dabīgajiem organiskajiem mēslojumiem, liellopi un mājputni tiek baroti ar lopbarību, kas ir uzaudzēta un sagatavota saimniecībā, lauki tiek apsēti, ievērojot augseku, tā naturāli izaudzējot labu ražu. Pasaules dabas fonds 2019. gadā saimniecību atzina par nacionālā konkursa uzvarētāju – Ekonomiskākā saimniecība Baltijā. Saimniecībā īstenotā augkopība, dārzkopība, lopkopība, putnkopība ir ieguvusi starptautiskās ekoloģiskās saimniecības sertifikātu (EKO).

Ilzenbergas saimniecībai ir vairāk nekā 500 ha aramzemes un ganībām. Tā ir īpaša vieta Lietuvā, kur vienā saimniecībā var ieraudzīt gan govis ganoties, gan vistu barošanu, gan labības vārpas, kuras liecas vējā, gan muižas dārzu. Šeit ir attīstīta saimniecības infrastruktūra - uzbūvētas 20 dažāda pielietojuma saimniecības ēkas.
*Norēķini skaidrā naudā vai norēķinu kartēm.

Plašāka informācija: ilzenbergas.lt

Atpūtas komplekss/kempings ‘’Dreverna’’

Atpūtas komplekss/kempings ‘’Dreverna’’ (Pamario g. 12, Dreverna, Klaipeda distr., 96240)

Kempings piedāvā mājiņas izmitināšanai, restorānu ar skatu uz piestātni, gan laivu un katamarānu nomu un dažādas aktīvās atpūtas iespējas.

*Norēķini gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

Plašāka informācija: dreverna.lt/en/port/

Viesnīca "Monte Pacis" un vakariņas viesnīcas restorānā

Viesnīca "Monte Pacis" un vakariņas viesnīcas restorānā (T. Masiulio g. 31, Kaunas)Viesnīca un restorāns "Monte Pacis" ir iekārtota funkcionējoša klostera ēkā, kas celta 17. gadsimtā. Klosteris un tagadējā viesnīca atrodas skaistā pussalā pie ūdens. Viesnīcas restorāns ir atzīts par labāko pilsētā.

*Iespējami norēķini skaidrā naudā un ar norēķinu kartēm.

 Plašāka informācija: montepacis.lt/hotel-offers

Kirkilai ezeri un skatu tornis

Kirkilai ezeri un skatu tornis (Širvėnos sen., Biržų r.)

Tornis atrodas Biržu Nacionālā parka teritorijā, ezera krastā un tas ir īpašs ar savu īpatnējo formu.

No 30m augstuma paveras skats uz ezeriem, kas savulaik izveidojušies karsta procesu rezultātā un vasarā noteiktos apstākļos, dēļ mēdz iekrāsoties dažādos toņos. 

Plašāka informācija: birzuparkas.lt/lv

Kļūsti par klientu attālināti