Aicina uz svētku labdarības tirdziņu sadarbībā ar asociāciju “Dzīvesprieks” un “Palīdzēsim.lv” | Luminor

Gatavojoties svētkiem, sadarbībā ar asociāciju “Dzīvesprieks” un labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv” Nordea aicina uz svētku labdarības tirdziņu 16. decembrī no pulksten 11:00 līdz 14:00 bankas centrālajā biroja ēkā “Nordea māja”, K.Valdemāra ielā 62.

Svētku labdarības tirdziņš ir ziemas perioda tradīcija, ko sadarbībā ar saviem ilggadējiem partneriem un draugiem - asociāciju “Dzīvesprieks”-, Nordea banka aizsākusi pirms trīs gadiem, lai priecētu bankas darbiniekus un klientus, reizē sniedzot papildu atbalstu asociācijai. Šogad iniciatīvai pievienojusies arī labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv”, kas  ikdienā strādā ar bērniem un jauniešiem, kuriem ir veselības vai sadzīves problēmas.

Par svētku labdarības tirdziņu

Svētku tirdziņš notiks 16.decembrī no pulksten 11:00 līdz 14:00 bankas centrālajā biroja ēkā “Nordea māja”, K.Valdemāra ielā 62. Tā ietvaros ikviens interesents varēs iegādāties dažādus saimniecībā noderīgus priekšmetus, asociācijas “Dzīvesprieks” jauniešu darinātos rokdarbus un labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” bērnu gatavotos pārsteigumus, lai svētkos iepriecinātu sev mīļos un tuvos. Svētku tirdziņā gūtie ienākumi tiks novirzīti kādam konkrētam labdarības vai sociālās integrācijas pasākumam, vai konkrētam bērnam.

Svētku labdarības tirdziņu organizē Nordea bankas draugu grupas dalībnieki. Nordea draugu grupas ir Nordea bankas darbinieku pašu brīvprātīga iesaiste un iniciatīva sadarbības veicināšanai ar bankas draugu organizācijām, kas pastāv un darbojas jau vairāk nekā piecus gadus. Draugu grupu galvenais darbības princips - darbinieki brīvprātīgi piedalās kopīgi organizētos pasākumos, ziedojot savu laiku un rūpes, vai paši nāk ar priekšlikumiem un idejām sadarbībai.  Šobrīd sadarbība izveidota ar draugu organizācijām ģimenes atbalsta centru „Lejasstrazdi", asociāciju „Dzīvesprieks" un resursu centru sievietēm „Marta".

Par asociāciju „Dzīvesprieks”

Asociācija “Dzīvesprieks” palīdz bāreņiem, bez vecāku atbalsta palikušiem vai grūtībās nonākušiem jauniešiem vecumā no 16 – 18 gadiem apgūt teorētisko, praktisko apmācību un nodrošina jauniešu sociālo rehabilitāciju.

Par labdarības organizāciju “Palidzesim.lv”

Labdarības organizācija “Palidzesim.lv” šobrīd sadarbojas ar vairāk kā 500 bērniem un jauniešiem ar dažādām veselības un sociāla rakstura problēmām.


Papildu informācijai: 
Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com