Ar ģimenes atbalsta centru “Lejasstrazdi” un DCH studiju izstrādā svētku “treniņu programmu” | Luminor

Tuvojoties decembra svētkiem, Nordea banka kopā ar ģimenes atbalsta centru “Lejasstrazdi” un DCH studiju izstrādājusi īpašu svētku treniņu programmu. Mudinot ikvienu arī svētku laikā rūpēties par savu veselību, ar sadarbības partneriem kopīgi veidotā treniņu programma piedāvās neierastus vingrojumus, kas ne tikai uzlabos fizisko formu, bet arī vairos labsajūtu un uzturēs možu garu. Ar svētku treniņu programmu var iepazīties saitē http://ej.uz/Nordeatreninuprogramma 

Jau 12 gadus Nordea kopā „Lejasstrazdi” bērniem apgūst jaunas zināšanas un prasmes, pārvēršot tās īpašā svētku sveicienā, tādējādi sniedzot bērniem ne tikai finansiālu atbalstu, bet dāvājot to, kas ikdienā nepieciešams visvairāk – rūpes, uzmanību un līdzās būšanu. Šo gadu laikā izveidota spēcīga sadarbību ar vairākām organizācijām, tajā skaitā ģimenes atbalsta centru “Lejasstrazdi”. Labdarības iniciatīvas, kuras īstenotas šīs sadarbības ietvaros, veicina darbinieku un arī sabiedrības iesaisti atbalsta sniegšanā. Gaidot svētkus, ik gadu tiek veidots sirsnīgs sveiciens, kura tapšanā līdz šim ir iesaistījušās arī tādas sabiedrībā pazīstamas personības kā mūziķis Goran Gora, televīzijas zvaigzne Anna Rozīte, improvizācijas teātra aktieris Kaspars Breidaks un daudzi citi. Tā pat projektu realizēšanā ar lielu entuziasmu iesaistās Nordea darbinieki, kuri bērniem velta savu brīvo laiku un dāvā iedvesmu jauniem sasniegumiem.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Šis ir projekts, kas veiksmīgi apvieno gan jaunu zināšanu un prasmju apgūšanu, gan draudzīgu līdzās būšanu. Ģimenes atbalsta centrs “Lejasstrazdi” jau ilgus gadus ir mūsu draugi, un man ir liels prieks, ka varam bērniem sniegt ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī ko daudz vērtīgāku – laiku, uzmanību un draudzīgu plecu visa gada garumā.”

Par šī gada svētku sveicienu

Kopā ar DCH sporta studiju Nordea un “Lejasstrazdi” bērni ir izveidojuši unikālu svētku sveicienu – jautru un sirsnīgu video sižetu ciklu, kas ikvienu pārsteigs ar neparastiem un svētku laikā īpaši noderīgiem vingrojumiem.

Ar Nordea svētku treniņu programmu var iepazīties saitē http://ej.uz/Nordeatreninuprogramma

“Ja vingrot var svētkos, to var darīt arī ikdienā – par to pārliecinājāmies kopā ar bērniem, kad viņi viesojās DCH studijā, kur tapa Nordea svētku treniņu programma. Vingrinājumus veidojām izmantojot sadzīves priekšmetus – spilvenus, slotas, dāvanu kastes un virtuves cimdus – un dažādus rotaļu elementus, lai, pirmkārt, parādītu, ka vingrot ir jautri un, otrkārt – lai iedvesmotu ikvienu rūpēties par savu veselību un labsajūtu katru dienu. Prieks, ka bērni ar lielu entuziasmu uzklausīja mūsu ieteikumus un izmēģināja savus spēkus sporta zālē. Tas tikai pierāda, ka pareiza un gudra vingrošana ir aktuāla jebkurā vecumā,” tā Kaspar Ozoliņš, DCH studijas treneris.

 

Ģimenes atbalsta centra „Lejasstrazdi” vadītāja Solvita Eihe: “Katru gadu bērni ar nepacietību gaida pārsteigumu no mūsu draugiem – Nordea bankas. Šogad tas bija lielisks piedzīvojums, jo ļāva audzēkņiem uzzināt daudz jauna par veselīgu dzīvesveidu un visas dienas garumā piedalīties sportiskās aktivitātēs kopā ar profesionāliem treneriem. Bērniem bija iespēja pašiem izmēģināt, kā ar vienkāršām un interesantām metodēm vingrot mājas apstākļos. Lai gan ikdienā bērni ar sportu nenodarbojas, tikšanās ar DCH studijas treneriem daudzus iedvesmoja izmēģināt spēkus dažāda veida sporta pulciņos. Cerams, ka mums kopā izdosies iedvesmot arī citus!”

Par ģimenes atbalsta centru “Lejasstrazdi”

Ģimenes atbalsta centrā „Lejasstrazdi” Dobeles pagasta Lejasstrazdos dzīvo bērni un jaunieši no 2 – 18 gadu vecumam, kas palikuši bez vecāku gādības. Aicinām ziedot Ģimenes atbalsta centra „Lejasstrazdi“ ziedojumu kontā: Reģ. Nr: 90009147261, Ziedojumu konts: LV23NDEA0000083452439, ar norādi ĢAC "Lejasstrazdi".

Par svētku sveicienu

Sadarbību ar ģimenes atbalsta centru „Lejasstrazdi” Nordea aizsāka 2004.gadā. Šogad sadarbībā ar fitnesa treneri Kasparu Ozoliņu un DCH studiju svētku sveiciens sarūpēts sportiskās noskaņās. Līdz šim kopā ar māksliniekiem un radošo darbnīcu vadītājiem, bērni ik gadu apguvuši jaunas prasmes, atklājot savus talantus. Pērn kopā ar fotogrāfu Andreju Zavadski bērni piedalījās fotografēšanas meistarklasē. Iepriekš ar saldumu meistari Annu Bīrmani (Anna Panna) un improvizācijas teātra aktieri Kasparu Breidaku, tika apgūta pavār māksla, ar televīzijas zvaigznēm Annu Rozīti un Kasparu Zlidni tika veikts remonts „Lejasstrazdu” bērnu namā, ar mūziķi Goran Gora bērni kopīgi sarakstīja dziesmu, ar mākslinieci un animatori Daci Liepu izveidoja multfilmu, un ar šefpavāru Lauri Aleksejevu bērni svētkus sagaidīja, gatavojot garšīgas svētku maltītes. Tāpat arī ar Mārtiņu Freimani tika iedziedāta dziesma „Tu esi viens no mums”, ar fotogrāfu Valtu Kleinu izveidots foto kalendārs, ar gleznotāju Kasparu Zariņu izveidotas grāmatzīmes un ar portālu „Pasakas.net” sagatavots īpašs svētku kalendārs „31jaunadiena.lv”.


Papildu informācijai:
Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.: 29 116 146, signe.lonerte@nordea.com