Atbalstot ilgtermiņa investīcijas, Nordea piešķir papildu finansējumu SIA Magnum Medical 3,2 miljonu eiro apmērā | Luminor

Lai atbalstītu SIA Magnum Medical ilgtermiņa investīcijas Latvijā un Baltijas valstīs, Nordea bankas Latvijas filiāle piešķir uzņēmumam aizdevumu 3,2 miljonu eiro apmērā.  Papildu finansējums ļaus uzņēmumam veikt ieguldījumus aptieku tīkla paplašināšanā un attīstīt jauna koncepta aptieku izveidi. Jau šobrīd Nordea Latvija ir viens no SIA Magnum Medical partneriem, nodrošinot pilnu mājas bankas pakalpojumu servisu Latvijā.

Magnum AS ir viens no vadošajiem zāļu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības koncerniem Baltijas valstīs un ir Nordea ilgtermiņa partneris. Līdz ar jauno finansējumu, kopējais aizdevums uzņēmumu grupai sasniegs 10 miljonus eiro.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Stabila un ilgtermiņā orientēta sadarbība ir mūsu prioritāte. Esmu pārliecināts, ka šī ir ne tikai lieliska pieredze bankai, bet arī klientam – kopīgiem spēkiem turpināt attīstīties un augt. Vienmēr esam gandarīti sadarboties ar nozares līderiem un spēcīgiem tirgus spēlētājiem Latvijā un Baltijā.” 

SIA Magnum Medical valdes locklis  Mārcis Rutulis: ”Ilgtermiņa investīcijas un nepārtraukta attīstība – tā ir uzņēmuma asinsrite. Nordea bankas piešķirtais papildu finansējums palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus – nodrošināt aptieku tīkla paplašināšanu un attīstīt jaunu konceptu. Esam gandarīti par līdzšinējo sadarbību ar Nordea banku, ticu, ka esam ilgtermiņa partneri.”