Droši pirkumi internetā drīzumā būs pieejami arī Nordea Maestro norēķinu kartēm | Luminor
 

Domājot par klientu datu drošību, veicot pirkumus internetā, no šī gada 1. oktobra Nordea klienti varēs veikt drošus e-pirkumus, izmantojot arī Nordea Maestro norēķinu kartes.

Turpmāk, lai veiktu pirkumu internetā ar Nordea Maestro norēķinu karti, klients tiks aicināts ievadīt gan Nordea internetbankas lietotāja numuru, gan kodu no bankas kodu kartes vai kodu kalkulatora, tādējādi garantējot vēl lielāku drošību un klientu personīgo datu aizsardzību no trešajām pusēm.

Pakalpojums Nordea klientiem tiks aktivizēts automātiski, sākot no šī gada 1. oktobra. Savukārt gadījumos, kad klienta kartei piesaistītas papildu kartes, kuru īpašnieki nav Nordea internetbankas lietotāji, pieeju internetbankai varēs pieslēgt jebkurā Nordea bankas Klientu apkalpošanas centrā.

Ar Nordea norēķinu kartēm, tostarp arī Nordea Maestro maksājumu karti, bankas klienti ērti un izdevīgi var iepirkties ne tikai internetā, bet arī veikalos, restorānos, skaistumkopšanas salonos, sporta klubos, viesnīcās, kopā vairāk nekā  200 tirdzniecības vietās visā Latvijā saņemot līdz pat 30% atlaidi.

Vairāk par atlaidēm, norēķinoties ar Nordea maksājumu kartēm, iespējams uzzināt saitē šeit.