„Euromoney” novērtē Nordea Private Banking kā labāko Latvijā | Luminor

Nordea bankas Latvijas filiāle ir ieguvusi starptautiskā finanšu žurnāla “Euromoney” izcilības balvu kategorijā „Labākais Private Banking pakalpojuma sniedzējs Latvijā”. Ikgadējā starptautiskajā vērtējumā Nordea atzīta arī kā labākā Private Banking pakalpojumu sniedzēja Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā.

“Pagājušā gadā Nordea Private Banking Baltijas reģionā uzrādīja pārliecinošus biznesa rezultātus, sasniedzot visus galvenos Nordea Baltijas biznesa stratēģijas mērķus. Esam pagodināti saņemt šo starptautisko “Euromoney” atzinību, kas apliecina Nordea sasniegumus, nodrošinot augstas kvalitātes servisu bankas klientiem,” tā Inga Skisaker, Nordea Baltijas organizācijas vadītāja.

“Esmu gandarīts, kā attīstās Private Banking bizness Baltijas reģionā. Neraugoties uz mainīgo ekonomisko situāciju 2015.gadā, mūsu klienti augstu vērtē bankas sniegtos pakalpojumus, kas viennozīmīgi iedvesmo ikdienas darbā. Pagājušā gadā, piesaistot jaunus klientus, esam ievērojami palielinājuši kopējo aktīvu apjomu. Arī kopējie ienākumi parāda pozitīvu tendenci gan, salīdzinot ar pagājušo gadu, gan 2015.gadam izvirzītajiem mērķiem. Saņemtā starptautiskā atzinība no vadošā finanšu žurnāla ir vēl viens apliecinājums Nordea sasniegumiem,” tā Māris Paeglis, Nordea Individuālās apkalpošanas daļas vadītājs Baltijā.

“Euromoney” apbalvojumi tiks pasniegti svinīgā ceremonijā 18.februārī Londonā. 

Nordea Private Banking ir viens no Eiropas TOP20 un lielākais Private Banking pakalpojumu sniedzējs Ziemeļeiropā. Nordea Private Banking pārstāv biroji 12 valstīs, apkalpojot vairāk nekā 115 000 klientu Ziemeļvalstīs, Baltijā un visā Eiropā, pārvaldot aktīvus apmēram 90 miljardu eiro vērtībā.

Kopš 2008. gada Nordea Private Banking pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā, saņemot atzinības kā labākais Private Banking pakalpojumu sniedzējs Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā jau septīto gadu pēc kārtas.

Par apbalvojumu

„Euromoney” ir pasaules mērogā respektējams vadošais finanšu pakalpojumu žurnāls, kas ik gadu pasniedz šīs balvas labākajiem Private Banking pakalpojuma sniedzējiem visā pasaulē. Savā vērtējumā „Euromoney” žūrija ņem vērā gan dažādus kvalitatīvus, gan arī kvantitatīvus rādītājus, tai skaitā, tiek analizēti biznesa darījumu apjomi, peļņas rādītāji, attiecības ar klientiem un serviss.


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.: 29 116 146, signe.lonerte@nordea.com