Finanšu izglītības nedēļas ietvaros Nordea Finanšu fitnesa treneri palīdzēs attīstīt finanšu muskulatūru | Luminor

Jau otro gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisijas rīkotajā Finanšu izglītības nedēļā aktīvi piedalās arī Nordea naudas skola. Šogad pirmo reizi Nordea Finanšu fitnesa treneri aicinās ikvienu domāt par saviem individuālajiem mērķiem un sniegs profesionālus padomus, kā vispusīgi attīstīt finanšu muskulatūru un stiprināt personīgā budžeta mugurkaulu ilgtermiņā. Šī gada tēma - „Krāj zināšanas! Krāj gudri!”

Finanšu izglītības nedēļa notiks no 9. līdz 15.martam. Tās laikā Nordea naudas skolas finanšu fitnesa treneri sniegs dažādus instrumentus un izglītos, kā stiprināt savas zināšanas gan par banku produktiem, gan finansēm kopumā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta vidusskolēnu un studentu izglītošanai.
„Rūpes par savām finansēm var salīdzināt ar vingrošanu – noderīgi, bet nereti jāpiespiežas, lai to darītu. Tomēr, atrodot pareizo motivāciju, gandarījums par sasniegto var būt milzīgs. Svarīgi atcerēties, lai iegūtu savu “ideālo formu” gan finansēs, gan fitnesā nepietiks ar pāris treniņiem. Fizisko un “finansiālo muskuļu” trenēšanai jābūt regulārai, izvirzot arvien jaunus mērķus. Tādēļ aicināsim ikvienu izmēģināt Nordea naudas skolas sagatavoto finanšu fitnesa programmu fiziskās un finanšu veselības stiprināšanai, lai pēc tam noteiktu sev atbilstošāko treniņu programmu!” stāsta Anna Fišere-Kaļķe, Nordea naudas skolas vadītāja.

Naudas skolas treneri 10. un 11.martā lekcijās Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā,  Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā un Banku Augstskolā veicinās izpratni finanšu jautājumos un rosinās jauniešus domāt par saviem mērķiem un to sasniegšanas veidiem, sniegs ieskatu par uzkrājumu veidošanu, kā arī miljonāru domāšanu.

Savukārt 11.martā finanšu fitnesa treneri Jelgavas un Ozolnieku novada bibliotekāriem un citiem interesentiem Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā stāstīs par personīgo finanšu plānošanu. Šai lekcijai iespējams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu Dzintra.Punga@jzb.jelgava.lv.

Finanšu izglītības nedēļu visā Latvijā rīko Finanšu un kapitāla tirgus komisija sadarbībā ar Nordea un citām komercbankām, kā arī Valsts izglītības satura centru, Banku augstskolu, Patērētāju tiesību aizsardzības centru, Latvijas Komercbanku asociāciju un citiem partneriem. Tā ir nacionāla mēroga aktivitāte, kas notiek Child and Youth Finance International rīkotās Global Money Week ietvaros.

Finanšu fitnesa testu var aizpildīt un vairāk uzzināt par Nordea naudas skolu iespējams nordea.lv/naudasskola.

Savukārt ar Finanšu izglītības nedēļas visām aktivitātēm iespējams iepazīties nedēļas īpašajā mājas lapā http://finansunedela.lv/