„Global Finance” atzinis Nordea par labāko banku Ziemeļvalstu reģionā un Zviedrijā | Luminor

Starptautiskais finanšu žurnāls „Global Finance” savā jaunākajā pētījumā Nordea atzinis par labāko banku Ziemeļvalstu reģionā un Zviedrijā. Šajā pētījumā finanšu industrijas analītiķi, vadītāji un konsultanti nosaukuši labākās jaunattīstības tirgu bankas Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Šogad par labākajiem atzīti tie finanšu nozares uzņēmumi, kas visveiksmīgāk spējuši pielāgoties klientu mainīgajām vēlmēm un paradumiem, veicot ikdienas finanšu pakalpojumus.

„Bankas, kas saņem „Global Finance” atzinību ne vienmēr ir lielākās vai senākās, taču tās viennozīmīgi ir labākās, piemērojot savus produktus un pakalpojumus tirgum, kurā darbojas,” norāda Džozefs Džaraputo (Joseph D. Giarraputo).

„Šī atzinība ir augsts ikviena Nordea kolēģa novērtējums, kas ikdienā īpašu uzmanību vērš tieši klientu apkalpošanai, sniedzot lielisku klientu pieredzi. Šī ir bankas kultūrā un vērtībās balstīta pieeja, kas ļāvusi mums sasniegt šī brīža biznesa rezultātus, kā arī būs tikpat svarīgs aspekts arī turpmākajā bankas darbībā, īpaši domājot par attālināto norēķinu kanālu attīstību,” tā Nordea bankas vadītājs Kristians Klausens (Christian Clausen).

Pērn Nordea pēc „Global Finance” vērtējuma atzīta par Labāko banku Latvijā, kā arī par vienu no TOP 50 drošākajām bankām Ziemeļvalstu reģionā. Banku reitings veidots, balstoties uz 500 pasaules lielāko banku ilgtermiņa kredītreitinga rādītājiem - Moody’s, Standard & Poor’s un Fitch – un banku kopējiem aktīviem.

Global Finance ir starptautisks ikmēneša izdevums, kas dibināts 1987. gadā. Katru gadu „Global Finance” paziņo labākos finanšu sektora uzņēmumus visā pasaulē. Šie apbalvojumi ir kļuvuši par atzītu un uzticamu izcilības standartu.