Global Finance atzinis Nordea par vienu no pasaules TOP50 drošākajām bankām | Luminor

Respektablais finanšu žurnāls “Global Finance” atzinis Nordea banku par vienu no pasaules 50 drošākajām bankām. Šogad kopējā pasaules drošāko TOP50 banku reitingā Nordea atrodas 26. vietā, taču kategorijā „Pasaules TOP50 drošākās komercbankas” – 15. vietā. Papildu tam, Nordea atzīta arī par labāko banku Ziemeļvalstu reģionā.

Katru gadu starptautiskais finanšu žurnāls “Global Finance” veido pasaules 50 drošāko banku sarakstu. Banku reitings veidots, balstoties uz 500 pasaules lielāko banku ilgtermiņa kredītreitinga rādītājiem - Moody’s, Standard & Poor’s un Fitch – un banku kopējiem aktīviem.

Global Finance ir starptautisks ikmēneša izdevums, kas dibināts 1987. gadā. Katru gadu „Global Finance” paziņo labākos finanšu sektora uzņēmumus visā pasaulē. Šie apbalvojumi ir kļuvuši par atzītu un uzticamu izcilības standartu.

Vairāk informācijas un pilns pasaules drošāko banku reitings pieejams „Global Finance” mājas lapā www.gfmag.com vai saitē šeit.


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com