Ilgtermiņa attīstībai uzņēmums Magnum Medical pagarinājis kredītlīniju 22 miljonu EUR apmērā | Luminor

Baltijā vadošais zāļu vairumtirdzniecības koncerns SIA Magnum Medical pagarinājis līgumu ar Nordea, saņemot finansējuma palielinājumu 1.1 miljonu eiro apmērā. Plānots, ka kopējais Nordea bankas izsniegtais aizdevuma apjoms, kas uzņēmumu grupai piešķirts attīstības veicināšanai, sasniegs 22  miljonus eiro. Finansējums paredzēts gan jaunu aptieku iegādei, gan esošā Apotheka tirdzniecības tīkla modernizācijai.

“Mūsu darbības pamatvērtības ir uz klientu orientēta apkalpošana, augsta produktu kvalitāte, tiekšanās pēc sasniegumiem un inovācijas, tādēļ turpinām nostiprināt savas pozīcijas farmācijas nozarē. Bankas atbalsts mums ir nepieciešams, lai paplašinātu noieta tirgu un veicinātu atpazīstamību Baltijas mērogā, ” tā SIA Magnum Medical rīkotājdirektors Sandis Jansons.

Pērn uzņēmumam tika piešķirts finansējuma palielinājums 7,1 miljona eiro apmērā. Veiksmīgā mazumtirdzniecības tīkla attīstība Latvijā ir pierādījusi Magnum Medical potenciālu, tādējādi nostiprinot līdzšinējo sadarbību ar Nordea banku.

Magnum Medical ir stabils bankas ilgtermiņa partneris. Mēs sekojam līdzi tā attīstībai, turklāt priecājamies, ka uzņēmums izvirza sev arvien jaunus mērķus. Esmu gandarīts, ka varam būt daļa no šī procesa,” tā Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks, komentējot aizdevuma līguma pagarināšanu.

SIA Magnum Medical ir viens no vadošajiem zāļu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas reģionā un ir trešā lielākā zāļu lieltirgotava Latvijā. SIA Magnum Medical  pārvalda vienu no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā „Apotheka”. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir medikamentu imports un piegāde medicīnas iestādēm, aptiekām, slimnīcām un citām veselības aprūpes iestādēm Latvijā un Baltijas reģionā.


Papildu informācijai:
Signe Lonerte, Nordea bankas Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.: 29 116 146, signe.lonerte@nordea.com