Informācija par maksājumu apstrādi svētkos | Luminor

Aicinām Nordea bankas klientus pievērst īpašu uzmanību maksājumu apstrādes termiņiem, veicot pārskaitījumus svētku laikā.

Valsts svētku brīvdienās no 24. līdz 26. decembrim maksājumu apstrāde netiks veikta Latvijā, Somijā, kā arī visā Eiropā. Visi izejošo maksājumu datumi tiks attiecīgi pārcelti un apstrādāti pēc svētkiem.

Saīsinātajā pirmssvētku darba dienā, 23. decembrī, maksājumu apstrāde tiks veikta, kā ierasti. Lai maksājums tiktu izpildīts, tas jāveic līdz plkst. 15.30.

Maksājumi, kuri tiks veikti 23. decembrī, tiks nosūtīti uz saņēmēju kontiem sekojoši:

Iekšbankas valūtas pārskaitījumi

Svētku laikā visi Nordea Latvija iekšējie maksājumi sasniegs saņēmēja kontu nekavējoties vai stundas laikā. Pārskaitījumi, kas tiks veikti no 24. līdz 26. decembrim, konta pārskatā tiks atspoguļoti ar 27. decembra datumu.

Iekšzemes un Eiropas EUR maksājumi

  • Iekšzemes un Eiropas EUR maksājumi, kas ievadīti 23. decembrī līdz plkst. 15.30, tiks izpildīti tajā pašā dienā. Maksājumi, kas ievadīti vēlāk, tiks apstrādāti tikai 27. decembrī.
  • Steidzamie Iekšzemes un Eiropas EUR maksājumi, kas ievadīti 23. decembrī pirms 17.00, tiks izpildīti tajā pašā dienā. Maksājumi, kas ievadīti vēlāk, tiks apstrādāti tikai 27. decembrī.

Starpvalstu valūtu maksājumi

  • Express valūtu maksājumi (katrai valūtai ir savi ierobežojumi) un Nordea Grupas iekšējie maksājumi, kas ievadīti 23. decembrī līdz plkst. 16.00, tiks izpildīti tajā pašā dienā. Maksājumi, kas ievadīti vēlāk, tiks apstrādāti tikai 27. decembrī.
  • Steidzami un Standarta starpvalstu valūtu maksājumi, kas ievadīti 23. decembrī pirms plkst. 17.00, tiks izpildīti tajā pašā dienā. Maksājumi, kas ievadīti vēlāk, tiks apstrādāti tikai 27. decembrī.
  • Veicot maksājumus uz Krieviju, jāņem vērā, ka šīs valsts svētki ir no 31. decembra līdz 8. janvārim, tāpēc šajā laikā maksājumi netiek apstrādāti.

Priecīgus svētkus!


Papildu informācijai:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs Latvijā; tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, E-pasts:edgars.zilde@nordea.com