Jaunajā Lattelecom Rīgas maratona sezonā turpināsies Nordea Finanšu fitnesa treniņi Mežaparkā | Luminor

Laicīgi domājot par skriešanas pamatu veidošanu un ķermeņa stiprināšanu jau ziemas periodā, sākot ar novembri adidas skriešanas skola piedāvās gan fitnesa treniņus vadošā trenera Ralfa Upmaņa un DCH Studijas vadībā, gan skriešanas koptreniņus ar adidas skriešanas skolas treneru Romāna Meldera, Zandas Zariņas-Rešetinas un citu profesionālu skrejēju atbalstu Warm-Up Weekend treniņu ietvaros. Sākot ar 16 nedēļu atskaiti līdz maratonam 2016.gada janvārī, skrējiem būs iespēja gatavoties skrējienam pēc speciāli izstrādātiem treniņu plāniem, darot to idividuāli vai kopā ar adidas skriešanas skolas treneriem, kam koptreniņos Mežaparkā pievienosies arī Valērijs Žolnerovičs, Jāni Višķers, Anita Kažemāka un citi profesionāli skrējēji un treneri. Savukārt jau tradicionālālajās adidas skriešanas skolas lekcijās varēs saņemt pilnu atbalstu skriešanas treniņu procesā, apgūstot teorētiskos skriešanas treniņu aspektus un klausoties aizraujošos iedvesmas stāstos cikla "Skrējējs skrējējam" ietvaros.

Warm-Up Weekend  treniņi

Sestdienās, plkst. 10.00 Rīgas Hanzas vidusskolas Sporta zālē Ralfa Upmaņa un DCH Studijas treneru vadībā notiks skrējējiem piemēroti fitnesa treniņi, kas dos noderīgas zināšanas un iemaņas skrējējiem svarīgāko muskuļu attīstīšanai un stiprināšanai jau ziemas treniņu periodā, lai samazinātu traumas iespējamību pavasara un vasaras sezonās. Ar dažādiem vingrinājumiem katra nedēļas nogale tiks veltīta atsevišķam sagatavojošam virzienam, iekļaujot gan kustību pamatu teoriju un funkcionālos treniņus, gan mācot piemērotākos stiepšanās vingrinājumus "Joga skrējējiem" nodarbībā.

Svētdienās plkst. 10.00 visi ir aicināti uz koptreniņu Mežaparkā, lai adidas skriešanas skolas treneru Romāna Meldera, Zandas Zariņas-Rešetinas un citu profesionālu skrējēju un treneru vadībā veiktu kopēju skrējienu sev piemērotā tempā, vienlaikus uzlabojot skriešanas tehniku un apgūstot labākos iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājums.

Treniņi ir bez maksas un piemēroti visu distanču skrējējiem un sagatavotības līmeņiem. Pirmajiem Warm-Up Weekedend treniņiem 21. un 22. novembrī iespējams pieteikties Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā – www.lattelecomrīgasmaratons.lv. Vietu skaits uz sestdienas treniņiem Ralfa Upmaņa un DCH Studijas treneru vadībā ir ierobežots un organizatori aicina laicīgi nodrošināt savu dalību.

Adidas skriešanas skolas treniņu programmas un atbalsts 16 nedēļu garumā

Ziemas/pavasara sezonā, sākot ar 16 nedēļu atskaiti līdz maratonam, skrējēji tiks aicināti gatavoties savai izvēlētajai distancei ar adidas skriešanas skolas attiecīgi 16, 12 vai 8 nedēļu treniņu plānu palīdzību. Izmantojot piemērotu treniņu plānu, ikviena līmeņa skrējējam būs iespējams ievērot konkrētu treniņu režīmu, ik nedēļu saņemt treniņu padomus, kā arī sekot līdzi savam progresam. Organizatori aicina trenēties skrējienam kopā ar draugiem, lai viens otru motivētu un atbalstītu. Treniņu plāni būs piemēroti visām Lattelecom Rīgas maratona distancēm un sagatavotības līmeņiem.

Nordea Finanšu fitnesa treniņi Mežaparkā

Vienlaicīgi ar treniņu plānu sākšanos katru svētdienu, sākot ar 31.janvāri, plkst. 10.00 skrējēji tiks aicināti uz koptreniņiem Mežaparkā, lai adidas skriešanas skolas treneru Romāna Meldera, Zandas Zariņas-Rešetinas, kā arī profesionālu skrējēju pavadībā ne tikai izpildītu sagatavojošo treniņu, bet arī apgūtu pareizu tempa turēšanu, uzlabotu skriešanas tehniku un apgūtu dažādas praktiskas iemaņas, lai veiksmīgāk sasniegtu izvirzīto mērķi. Savukārt, kad līdz Lattelecom Rīgas maratona būs palikušas 8 nedēļas nopietni gatavoties aicināsim gan garāko, gan īsāko distanču skrējējus. Tādēļ no 20.marta, pateicoties Nordea bankas Finanšu fitnesa programmas aktivitātēm, koptreniņi Mežaparkā kļūs vēl apjomīgāki un intensivāki, un uz šiem treniņiem pievienosies arī treneri no "Sporta laboratorijas".

Par Lattelecom Rīgas maratonu:

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991.gada. Nākamais Lattelecom Rīgas maratons notiks 2016.gada 15.maijā. 2015.gadā pasākums pulcēja 26 tūkstošus dalībnieku no 69 pasaules valstīm. Pasākums ir saņēmis prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) "Bronzas" kvalifikācijas zīmi (Bronze Label). Maratonu kopš 2007.gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra NECom. Galvenais partneris – Lattelecom, oficiālā banka – Nordea banka, sponsori – adidas, Rimi, WESS Motors Toyota un Elkor. Partneri – LIVE RIGA, LNT, DELFI, JCDecaux, žurnāls Veselība, F64, StarFM, Capital Clinic Riga, Vichy, Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Vieglatlētikas savienība, Isostar, Radisson Blu Latvija, 1188, LIDO, Latvia Tours, Hansgrohe, Klotiņi & Serģis, Sporta Laboratorija un citi.


Papildu informācijai:

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com