Jaunajai Nordea biznesa skolas mācību sezonai iesniegtas vairāk nekā 250 biznesa idejas | Luminor

Šonedēļ noslēgusies pieteikšanās jaunajai Nordea biznesa skolas “No idejas līdz investoram” mācību sezonai, saņemot vairāk nekā 250 biznesa ideju pieteikumus dizaina, informāciju tehnoloģijas, pārtikas, ražošanas, pakalpojumu un citās jomās. Jau no šī gada  9. novembra 50 dzīvotspējīgāko biznesa ideju autori uzsāks pus gadu ilgu mācību un pieredzes apmaiņas ciklu veiksmīgai biznesa attīstībai.

Nordea biznesa skola ir atbalsta programma jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kas sadarbībā ar izcilākajiem nozaru ekspertiem Latvijā, vadošajām mācību un konsultāciju kompānijām un pieredzējušiem uzņēmējiem jau septīto gadu jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem sniegs pilnu uzņēmējdarbības mācību ciklu. Programma ietver zināšanu un pieredzes apmaiņu, sākot no biznesa plāna izstrādes, tirgus izpētes, komandas veidošanas pamatprincipiem un pārdošanas kanālu identificēšanas līdz finanšu plūsmas plānošanas, pārdošanas un eksporta, mārketinga un zīmola vadības konsultācijām, kā arī programmas noslēgumā – „randiņam ar investoru”.

“Ir patiess prieks par lielo interesentu skaitu arī šogad. Tas apliecina – izdoma un radošums, jaunas un vēl nebijušas biznesa idejas, kā arī patiesa vēlme uzsākt savu biznesu – ir līdzvērtīga iepriekšējo gadu sniegumam. Arī šosezon kopā ar programmas partneriem nodrošināsim, ka ikviens Nordea biznesa skolas dalībnieks iegūst sev vērtīgāko – zināšanas, pieredzi, jaunas sadarbības iespējas un kontaktus vai iedvesmu sasniegt vēl vairāk”, tā Signe Lonerte, Nordea biznesa skolas vadītāja un Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijā.

Nordea biznesa skolas partneri: Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls, Rīgas ekonomikas augstskolas Mentoru klubs, uzņēmējdarbības atbalsta biedrība „Līdere” un uzņēmēja Aiva Vīksna, koučinga eksperti, inovāciju un zināšanu biedrība „ZINIS”, pārdošanas eksperts un “Master Training” partneris Kārlis Apkalns, personāla apmācību uzņēmumi „Triviums Apmācība”, „Fontes Vadības konsultācijas”, Latvijas Iepakojuma asociācija, SIA “Fristads Kansas Production”, loģistikas speciāliste un zīmola „Gludināmais koks” vadītāja Ilze Baumane, uzņēmuma “ALINA” līdzdibinātājs un biznesa konsultants Dāvids Štēbelis, LU Ekonomikas un vadības fakultātes dekāns Gundars Bērziņs, uzņēmējs un izmaksu ieguvumu analīzes eksperts Normunds Čiževskis un uzņēmums „Bizpro”, eksporta konsultāciju un tirgus izpētes uzņēmums „GatewayBaltic”, grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums „NUMERI” un personāla atlases uzņēmums „CV-Online Latvia”, konsultāciju kompānija „Demarsch”, lietišķās informācijas dienests „LID”, „Jauno uzņēmēju centrs”, finanšu kompānija „Capitalia”, radošā reklāmas aģentūra „DDB”, loģistikas eksperts Uldis Piekuss un Biznesa efektivitātes asociācija, Latvijas attīstības finanšu institūcija „Altum”, franšīzes konsultāciju uzņēmums „Francity”, vadības pakalpojumu un
konsultāciju uzņēmums "MM Studija", zvērinātu advokātu birojs “MARKVARTE / LEXCHANGE”.


Papildu informācijai:
Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.: 29 116 146, signe.lonerte@nordea.com