Klientiem atvērts jauns Nordea klientu apkalpošanas centrs „Tērbata” | Luminor

No šī gada 4.novembra klienti aicināti izmantot Nordea bankas pakalpojumus arī jaunajā klientu apkalpošanas centrā „Tērbata”, Tērbatas ielā 4, Rīgā. Klientu apkalpošanas centrs klientiem būs pieejams darba dienās no pulksten 10.00 līdz 18.00 un līdz 2014. gada 1.martam  darbosies arī kā eiro konsultāciju centrs.

 

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Nordea ir svarīgs izcils klientu serviss un, uzsākot  darbu plašajā un modernajā klientu apkalpošanas centrā „Tērbata”, būsim sasniedzami vēl ērtāk, nodrošinot gan profesionālas konsultācijas, gan patīkamu vidi. Līdz ar ierastajiem bankas pakalpojumiem piedāvāsim informāciju un profesionālas konsultācijas tieši ar eiro saistītos jautājumos.”

Turpmāk klientu apkalpošanas centra „Vecpilsēta” klienti saņems bankas pakalpojumus jaunajā klientu apkalpošanas centrā „Tērbata”.

Jau šobrīd zināms, ka, pārejot uz eiro 2014.gada 1.janvārī laikā no pulksten 11.00 līdz 15.00, darbosies klientu apkalpošanas centri „Tērbata" un „Nordea māja". Šajā laikā klientiem nodrošinās bankas operācijas - skaidras naudas latu un eiro valūtu konvertāciju, valūtu iemaksu depozītā un eiro valūtas izmaksu.

Lai pārbaudītu savu gatavību eiro, aicinām izpildīt „Eiro gatavs” testu

Individuāliem jautājumiem par pāreju uz eiro, aicinām pieteikties eiro konsultācijai zvanot 67 096 096. Vairāk informācijas par eiro ieviešanu, atbildes uz jautājumiem un praktiski padomi pieejami sadaļā www.nordea.lv/eiro