Latvijas Universitāte, Nordea banka un Valsts kanceleja aicina uz lekciju kursu par izsvērtu lēmumu pieņemšanu | Luminor

Projekta LU OpenMinded ietvaros, sadarbojoties Latvijas Universitātei, Nordea bankai un Valsts kancelejai, ikviens ir aicināts pieteikties bezmaksas studijām tiešsaistē prof. Ivara Austera kursā „Sociālā psiholoģija. Ilūzijas domājot par sevi un citiem” – par to, kā pieņemt izsvērtus lēmumus un pamanīt biežākās kļūdas, analizējot informāciju.

Kurss būs lielisks zināšanu avots ikvienam, kas ikdienā saskaras ar informācijas analīzi, personāla vadību un lēmumu pieņemšanu, taču, pateicoties Valsts kancelejas iesaistei, kursā īpaši aicināti studēt Latvijas valsts pārvaldes un pašvaldību darbinieki, kam kursa gaitā iegūtās zināšanas lieti noderēs ikdienas darbā.


Kā norāda kursa vadītājs prof. Ivars Austers: „Kursa gaitā pētīsim to, kā analizējam informāciju un pieņemam lēmumus – kam un kāpēc pievēršam uzmanību, ko atceramies un izvēlamies, kam piekrītam, pret ko protestējam. Šī kursa mērķis ir piedāvāt jums faktus un rīkus, lai jums būtu iespēja rīkoties gudrāk, izsvērtāk un tālredzīgāk kā savā profesionālajā, tā arī privātajā dzīvē.”

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Ikvienam no mums ikdienu veido lielāki vai mazāki lēmumi, kas nereti arī nosaka panākumus darbā, veiksmes un neveiksmes privātajā dzīvē, attiecības ar apkārtējiem, kā arī veido dzīves kvalitāti kopumā. Esmu gandarīts, ka, sadarbojoties ar LU OpenMinded, varam nodot tālāk zināšanas, ko nevar apgūt vai iemācīties skolā, bet ir būtisks veiksmes faktors ceļā uz veiksmīgu profesionālo un personīgo izaugsmi.”

Tiešsaistes studijas projektā LU OpenMinded nozīmē, ka sešas nedēļas pēc kārtas ik nedēļu kursa dalībnieki savā e-pastā saņem lekcijas video, prezentāciju un materiālu lasīšanai. Kursa noslēgumā atkarībā no dalībnieka izvēles ir iespēja izpildīt eksāmenu un saņemt apliecinājumu par kursa sekmīgu beigšanu. Dalībai kursā iespējams pieteikties LU OpenMinded mājas lapā.