Lielupē startēs „Nordea Men’s Futures Jurmala” tenisa sacensības | Luminor

Ar kvalifikācijas sacensībām  sestdien „Tenisa centra Lielupe” kortos startēs ikgadējās starptautiskās Men’s Future tenisa sacensības, kuras šogad atbalsta Nordea banka. Astoņu dienu cīņās tiks noteikti čempioni kā vienspēlēs, tā dubultspēlēs, kuri saņems prāvāko tiesu no 10 000 ASV dolāru balvu fonda.

Kā katru gadu, arī šovasar tenisa centrs Lielupe Jūrmalā uzņems starptautisko  ITF 10 000 kategorijas vīriešu vienspēļu un dubultspēļu sacensību dalībniekus. Sacensību pirmā numura godā šoreiz būs Čīles tenisists Hanss Podlipniks Kastiljo, kurš ATP vienspēļu rangā šobrīd ieņem 278.vietu, bet Jūrmalā kļuva par čempionu 2009.gadā. Pērn izcīnīto titulu aizstāvēt neieradīsies beļģis Arturs De Grēfs (ATP 249.), taču ierindā būs pagājušā gada finālists, latvietis Andis Juška (ATP 431.). No mūsu sportistiem pamatsacensībās vietu garantējuši arī Mārtiņš Podžus (ATP 730.) un Miķelis Lībietis (ATP 1340.).


Šogad sacensības  Lielupē aizritēs ar Nordea bankas atbalstu, kura ar prieku iesaistās tenisa atbalstīšanā. Nordea bankas Latvijā vadītājs Jānis Buks:  „Tenisam Latvijā ir senas tradīcijas, turklāt pēdējos gados tas atgriežas populāro sporta veidu vidū. Popularitāte lielā mērā saistīta ar mūsu tenisistu lielākajiem panākumiem pasaules tenisa kortos. Nordea banka ir līdzās nākotnes izaugsmē orientētiem notikumiem, līdzīgi kā Futures turnīri ir lieliska iespēja jaunajiem, profesionālajiem tenisistiem paradīt sevi, lai tālāk sacenstos jau prestižajos ATP turnīros. Novēlam ikvienam „Nordea Men’s Futures Jurmala”  sacensību dalībniekam piepildīt savu mērķi – būt starp labākajiem!”


Vietu starp 32 vienspēļu pamatsacensību  dalībniekiem caur kvalifikācijas cīņām centīsies izcīnīt vēl vairāki Latvijas tenisisti – Krišjānis Stabiņš, Jānis Podžus, Oskars Vaskis, Rihards Emuliņš, Artūrs Kazijevs, Pāvels Grigorjevs, Deivids Jukša, Kirils Nedovis, Rihards Feldmanis un Artūrs Lazdiņš. Kvalifikācijas  mači tiks aizvadīti jau no sestdienas, bet pamata sacensību cīņas sāksies pirmdien.


Visa līdzjutēji laipni aicināti atbalstīt mūsu tenisistus cīņās par uzvarām. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas, bet sacensību  pusfinālus un finālus interneta video tiešraidēs nodrošinās Sportacentrs.com. Sīkāku informāciju par izspēļu  kārtību varat atrast Starptautiskās Tenisa Federācijas (ITF) interneta mājaslapā – www.itftennis.com, kā arī Latvijas Tenisa Savienības interneta mājaslapā www.lts.lv. Tiekamies tenisa centrā Lielupe!