LKA: Bezkontakta kartes pieņem jau vairākos tūkstošos vietu | Luminor

Jau vairākas bankas Latvijā izdod jaunā veida norēķinu kartes ar bezkontakta norēķinu funkciju. Lai klientiem atvieglotu informācijas iegūšanu par tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietām, kur pieejami bezkontakta norēķini, Latvijas Komercbanku asociācija ir izveidojusi interaktīvu karti*, kurā redzami veikali un citas tirdzniecības vietas, kurās norēķinu karšu termināli jau darbojas arī ar bezkontakta funkciju.

Karte pieejama Latvijas Komercbanku asociācijas mājaslapā šeit.

Sekojot līdzi jaunākajām tirgus tendencēm un domājot par modernu produktu un pakalpojumu pieejamību, Nordea banka Latvijā un Baltijas valstīs bezkontakta maksājuma karti “Nordea Debit” klientiem piedāvā jau no oktobra beigām.

Vairāk par jauno “Nordea Debit” lasiet http://debit.nordea.lv

Kas ir bezkontakta kartes?

  • Bezkontakta banku norēķinu kartes ir ātrākais un ērtākais bezskaidras naudas norēķinu veids nelieliem pirkumiem līdz 10 eiro.
  • Ar bezkontakta kartēm var norēķināties bez PIN koda ievadīšanas, tikai pietuvinot karti terminālim (3-7 cm attālumā no termināļa).
  • Tomēr kartei ir arī PIN kods. Tas būs nepieciešams, lietojot karti pirmo reizi, un norēķinoties par lielākiem pirkumiem.
  • Bezkontakta funkcija ir pieejama kartēm, uz kurām redzams bezkontakta simbols. Tāpat simbols atrodams uz tirdzniecības vietu durvīm un termināļiem, kuri pieņem bezkontakta kartes.

Lai uzzinātu vairāk par bezkontakta kartēm, aicinām apskatīt infografiku šeit, bet video šeit.

* Terminālu karte ir izveidota no banku sniegtās informācijas un tiks regulāri atjaunota. Atsevišķu banku un klientu informācija pēc to vēlēšanās kartē nav ievietota.


Papildu informācija:

Edgars Žilde
, Nordea bankas Latvijā Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com