Magnum Medical mazumtirdzniecības tīkla attīstībai saņēmis aizdevuma palielinājumu līdz 22,1 miljonam eiro | Luminor

Vadošais zāļu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības koncerns Baltijas valstīs SIA Magnum Medical saņēmis Nordea bankas finansējuma palielinājumu 7,1 miljonu eiro apmērā. Finansējuma mērķis ir turpināt mazumtirdzniecības tīkla attīstību, un kopējais Nordea bankas šogad izsniegtā aizdevuma apjoms uzņēmumu grupai sasniedz 22,1 miljonus eiro.

SIA Magnum Medical rīkotājdirektors Sandis Jansons: „Mūsu uzņēmuma biznesa galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem visaugstākā līmeņa apkalpošanu, tostarp pastāvīgu un savlaicīgu zāļu pieejamību. Turpinot nostiprināt savas pozīcijas farmācijas nozarē, šīs sadarbības ar banku ietvaros, vēlamies turpināt attīstīt mazumtirdzniecības tīkla darbību Latvijā, reizē arī domājot par medikamentu un medicīnas preču noieta tirgus paplašināšanu.”

„Priecē ka mainīgajos uzņēmējdarbības apstākļos, kas skar arī farmācijas nozari, uzņēmums Magnum Medical sevi turpina pierādīt kā stabils bankas ilgtermiņa partneris, demonstrējot un sadarbības ietvaros nodrošinot pārskatāmu biznesa attīstību. Tieši šie faktori tiek vērtēti kā svarīgākie priekšnosacījumi, domājot par veiksmīgas ilgtermiņa sadarbības veidošanu. Esmu gandarīts, ka varam būt kopā ar saviem partneriem nozīmīgākajos to attīstības posmos,” tā Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks.

SIA „Magnum Medical” ir viens no vadošajiem zāļu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas reģionā un ir trešā lielākā zāļu lieltirgotava Latvijā, pārvaldot vienu no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā „Apotheka”. „Magnum Medical” galvenie darbības virzieni ir medikamentu imports un piegāde medicīnas iestādēm, aptiekām, slimnīcām un citām veselības aprūpes iestādēm Latvijā un Baltijas reģionā.


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com